Kocasinan'da kentsel dönüşüm çalışmaları

KAYSERİ (AA) - Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ahi Evran Mahallesindeki kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi.Belediyeden yapılan...

Kocasinan'da kentsel dönüşüm çalışmaları
banner230

KAYSERİ (AA) - Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ahi Evran Mahallesindeki kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Çolakbayrakdar, Ahi Evran Mahallesi'nde devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında vatandaşlara en iyi hizmeti vereceklerini aktaran Çolakbayrakdar, şunları kaydetti:

"Kocasinan Belediyesi olarak Fen İşleri Müdürlüğümüzün yanı sıra sahada çalışan diğer müdürlüklerimiz de baharla birlikte yoğun bir şekilde çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda kentsel dönüşüm çalışmaları çerçevesinde Ahi Evran Mahallemizde yapılması gereken yol faaliyetlerine devam ediyoruz. Geçen yıl, başlattığımız yol çalışmalarını hava şartlarından dolayı ara vermiştik ve şimdi kaldığı yerden hızlı bir şekilde başlattık. Ahi Evran Mahallemizde olduğu gibi diğer mahallelerimizde de bu ve buna benzer çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da çalışmalarımızı artırarak, hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunacağız."


YORUM EKLE