Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar, projelerini tanıttı

KAYSERİ (AA) - Kayseri'de Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yapımı tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili basın mensuplarına görsel brifing verdi.İlçenin farklı noktalarını gazetecilerle gezen Çolakbayrakdar, mahallelerdeki...

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar, projelerini tanıttı
banner230

KAYSERİ (AA) - Kayseri'de Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yapımı tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili basın mensuplarına görsel brifing verdi.

İlçenin farklı noktalarını gazetecilerle gezen Çolakbayrakdar, mahallelerdeki altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Çolakbayrakdar, çevre düzenlemelerinin devam ettiğini ve Kocasinan'ın yeni bir çehre kazandığını belirterek, "Çalışmalarımız birçok mahallemizde tamamlanmak üzere. Şehrin bazı noktaların da hoş olmayan görüntüler vardı onları da bazı anlaşmalar yaparak ortadan kaldıracağız. İstimlak çalışmalarımızda devam ediyor." dedi.

Daha sonra asfalt üretim tesisini ziyaret eden Çolakbayrakdar, tesisin kapasite olarak en büyüklerinden biri olduğunu ve yol çalışmalarına kendi ürettikleri asfaltla devam ettiklerini kaydetti.

Çolakbayrakdar, belediye olarak büyük bir gayret içerisinde çalıştıklarını ve projelerine hız kesmeden devam edeceklerini vurguladı.

YORUM EKLE