"Kocamın Nişanlısı" oyunu Yenimahalle'de sergilendi

ANKARA (AA) - "Kocamın Nişanlısı" tiyatro oyunu, Yenimahalle'de izleyicilerle buluştu.Dört Mevsim Tiyatro Salonu'nda sahnelenen oyunun kadrosunda, Mehmet Çepiç, Tuğba Özay, İpek Tenolcay, Ece Müderrisoğlu, Serdar Sevtekin, Tuncay...

banner230

ANKARA (AA) - "Kocamın Nişanlısı" tiyatro oyunu, Yenimahalle'de izleyicilerle buluştu.

Dört Mevsim Tiyatro Salonu'nda sahnelenen oyunun kadrosunda, Mehmet Çepiç, Tuğba Özay, İpek Tenolcay, Ece Müderrisoğlu, Serdar Sevtekin, Tuncay Tezküser ve Aslı Kökçe gibi ünlü isimler yer alıyor.

Sevtekin Fikir ve Sanat Tiyatrosu tarafından sahneye koyulan, Sadık Şendil’in yazdığı, Ferdi Merter’in yönettiği oyunda karısından boşanmadan önce başka kadınla nişanlanan bir adamın yaşadığı karmaşık olaylar anlatıldı.

Vatandaşlara eğlenceli anlar yaşatan oyunda, oyuncuların performansı ise ayakta alkışlandı.

Oyunculara çiçek takdim eden Yenihalalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, gülmeye son derece gereksinim duyulan günlerde oyuncuların kendilerini sıkıntılarından uzaklaştırdığını dile getirerek, "Sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Yenimahalle Belediyesi olarak yıl sonuna kadar sevilen oyunları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Cumhuriyet'in ilçesi Yenimahalle'ye yakışır bir şekilde çalışmalar yapıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aydınlık yolundan yürümenin tek yolu sanatın ve sanatçının yanında durmaktır. Biz de bu yolda ilerliyoruz." diye konuştu.

YORUM EKLE