Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar'dan Kurban Bayramı mesajı

ANKARA (AA) - Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Acar, mesajında şu ifadelere yer verdi:"Asırlardır millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf...

Genel 09.08.2019, 14:35
Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar'dan Kurban Bayramı mesajı
banner230

ANKARA (AA) - Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Acar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Asırlardır millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramı'nı daha birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Manevi duygularımızın yoğun yaşandığı bugünlerde insanlarımız aynı düşünce ve değerlerde buluşmakta, dargınlıklar, kırgınlıklar unutulmakta, dostluk ve kardeşlik duyguları daha yoğun yaşanmakta, inançlarımız, gelenek ve göreneklerimiz kuşaktan kuşağa aktarılmaktadır. Sevinçte ve üzüntüde hep birlikte olmamız bizleri farklı kılan özelliğimizdir. Millet olarak birlik ve beraberlik içinde mutlu, güvenli, huzurlu, sağlıklı bu güzel atmosferi hayatımızın her gününe taşıdığımız takdirde varamayacağımız hedef, aşamayacağımız hiçbir engel olmayacaktır.

İdrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı vesilesi ile ailelerini ziyaret etmek için yola çıkacak vatandaşlarımızın, bayramlarını sevinç içinde geçirmesi için trafik kurallarına uymaları gerektiğini önemle ifade etmek isterim. Her günümüzün bayram sevinci içerisinde geçmesi, nice bayramların hep birlikte yaşanması dileğiyle, bayram süresince görevi başında olan tüm çalışanlarımıza başarılar diler, bütün şehit ailelerimizin ve gazilerimizin, Kızılcahamamlı hemşehrilerimin, ilçemizde görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımın, ilçe esnafımızın, basın mensuplarımızın mübarek Kurban Bayramı'nı tebrik eder, bayramımızın ülkemize ve bütün İslam alemine hayırlara vesile olması temennisiyle, sevgi ve saygılar sunarım."

Yorumlar (0)
banner287
banner269
açık
Namaz Vakti 12 Kasım 2019
İmsak 05:48
Güneş 07:12
Öğle 12:30
İkindi 15:14
Akşam 17:38
Yatsı 18:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@