banner271

Karapınar İlçe Jandarma Komutanına veda yemeği

KONYA (AA) - Karapınar Belediyesi, başka bir göreve atanan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yürekli için veda yemeği düzenledi.Belediye Başkanı Yaka, görev süresince uyumlu ve gayretli çalışmaları nedeni ile İlçe...

Karapınar İlçe Jandarma Komutanına veda yemeği
banner230

KONYA (AA) - Karapınar Belediyesi, başka bir göreve atanan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yürekli için veda yemeği düzenledi.

Belediye Başkanı Yaka, görev süresince uyumlu ve gayretli çalışmaları nedeni ile İlçe Jandarma Komutanı Yürekli’ye teşekkür etti ve hediye takdim etti.

Başkan Yaka, "İsmail Yürekli komutanımız vatandaşlarımızın beğenisini kazanmış, arkasında güzel hizmetler bırakmıştır. Kendisini tanımaktan mutluyuz. İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.

Yürekli ise Karapınar'ın kendisi için özel bir yer olduğunu ifade ederek, "Her zaman da öyle kalacak. Bizden sonra göreve gelen arkadaşımıza başarılar diliyorum. Karapınar önemli bir ilçe. Burada görev yapmaktan büyük mutluluk duydum." diye konuştu.

Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesinde görevlendirilen Yürekli’nin veda yemeğine Kaymakam Mustafa Karaca, Atış, Test ve Değerlendirme Grup ve Garnizon Komutan Vekili Yüzbaşı Ufuk Devam, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Akbaba, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk ve kurum amirleri katıldı.

YORUM EKLE