Karaman'da park çalışmaları

KARAMAN (AA) - Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Türk Dünyası Kültür Parkı'nda çalışmaların devam ettiğini bildirdi. Çalışkan, yaptığı yazılı açıklamada, Vali Hakkı Teke Ormanı'nın bulunduğu alanda geçen yıl başlanılan...

Karaman'da park çalışmaları
banner230

KARAMAN (AA) - Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Türk Dünyası Kültür Parkı'nda çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Çalışkan, yaptığı yazılı açıklamada, Vali Hakkı Teke Ormanı'nın bulunduğu alanda geçen yıl başlanılan parkın yapım çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Yaklaşık 500 bin metrekare alana sahip olan projede mevsim şartlarının elverişli hale gelmesi ile çalışmaların hızlandığını ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımızın gündelik yaşamın stresinden uzak kalarak hoşça vakit geçirebileceği yeşil alan projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl ihalesini yaparak çalışmalarına başladığımız ve şehrin en büyüğü olma özelliğine sahip olan Türk Dünyası Kültür Parkı'nda çalışmalarımız kaldığı yerden devam ediyor. Bu yaz aylarında parkın bir kısmını hizmete sunmayı hedefliyoruz."

YORUM EKLE