Kanal 7 Yayın Akışı - 06 Kasım 2016 Pazar

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, Madhubala’yı kalmaya ikna edemeyeceğini anlayan Raju başlarına gelen talihsiz bir olaydan sonra Bombay’a dönmeye karar verir.

Genel 06.11.2016, 11:55 06.11.2016, 12:03
Kanal 7 Yayın Akışı - 06 Kasım 2016 Pazar
banner230

DAUJİ, RAJU’YU GİTMEKTEN VAZGEÇİRMEYE ÇALIŞIYOR 

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, Madhubala’yı kalmaya ikna edemeyeceğini anlayan Raju başlarına gelen talihsiz bir olaydan sonra Bombay’a dönmeye karar verir. Onu tek varisi olarak gören Dauji ise tüm gücüyle ikilinin gidişine engel olmaya çalışacaktır.

143. Bölüm

 Raju, Madhubala için çok özel bir hediye alarak onu köyünde kalmaya ikna etmeye çalışır. Madhubala tüm ısrarlara rağmen Bombay’a geri dönme fikrinden vazgeçmez. Kimliği belirsiz biri tarafından vurulan Madhubala hastaneye kaldırılır. Köyde can güvenliklerinin olmadığını düşünen Raju, Madhubala ile birlikte hareket etmeye karar verir. Yıllar sonra bulduğu yeğenini yeniden kaybetmekten çok korkan Dauji ise ikilinin gidişine engel olmak için zor bir şart ileri sürer. Madhubala ve Raju, Bombay’a geri dönecek mi? Bhanu ve Ashok ne için Dauji’ye engel olmaya çalışacak?

 

Dizi ‘Deli Divane’ (Bidaai) 6 Kasım Pazar

Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane her gün saat 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 Yayın Akışı - 06 Kasım 2016 Pazar

06:30 Kanal 7'de Sabah - Hafta Sonu (Canlı Yayın) HABER
08:00 TV Filmi 'Zeynep'in Hikayesi' TV FİLMİ
10:00 Başkent Kulisi (Canlı Yayın) TARTIŞMA
11:00 Dizi 'Deli Divane' (Bidaai) (Tekrar) DİZİ
12:40 Dizi 'Yalancı Bahar' (Madhubala) (Tekrar) DİZİ
14:30 Yabancı Sinema 'Sevimli Canavarlar Adası' (Tekrar) SİNEMA
15:00 Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum (Yeni Bölüm) YAŞAM
16:00 Dizi 'Deli Divane' (Bidaai) (Yeni Bölüm) DİZİ
18:00 Hafta Sonu Haberleri (Canlı Yayın) HABER
19:00 Türk Filmi 'Keloğlan Aramızda' SİNEMA
21:00 Dizi 'Yalancı Bahar' (Madhubala) (Yeni Bölüm) DİZİ
22:45 Mahmut Tuncer Show (Canlı Yayın) EĞLENCE
00:30 Türk Filmi 'Şabaniye' SİNEMA


 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@