KalDer heyetinden KTO'ya ziyaret

KAYSERİ (AA) - Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Kayseri Şubesi Başkanı Murat Başyazıcıoğlu, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’ı ziyaret etti. Başyazıcıoğlu, dernek yönetim kurulu üyeleriyle KTO'nun yeni binasında...

KalDer heyetinden KTO'ya ziyaret
banner230

KAYSERİ (AA) - Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Kayseri Şubesi Başkanı Murat Başyazıcıoğlu, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’ı ziyaret etti.

Başyazıcıoğlu, dernek yönetim kurulu üyeleriyle KTO'nun yeni binasında hizmet vereye başlaması dolayısıyla Oda Başkanı Hiçyılmaz'ı ziyaret ederek, yeni binanın hayırlı olmasını diledi.

Bu yatırımın yapılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Başyazıcıoğlu, "Ticaret Odasına üyelerine ve Kayserimize yakışır, keyifli bir tesis olmuş. İnşallah daha başarılı hizmetler yürütülmesine vesile olacağını düşünüyorum. Hem KTO'ya hem de Kayserimize hayırlı olsun. Başta Mahmut Başkan olmak üzere emeği geçenleri tebrik ediyorum." dedi.

Hiçyılmaz da ziyaretten dolayı teşekkür ederek, oda olarak aldıkları çeşitli kalite belgeleriyle kaliteye verdikleri önemi ortaya koyduklarını belirterek, bu sebeple KalDer’in hizmetlerini önemsediklerini, sürdürülebilir gelişim için mutlaka birlikte projeler geliştirmeye açık olduklarını söyledi.

YORUM EKLE