İsimsizler son bölüm - 8. bölüm tamamı (tek parça) full hd izle! 15 Mayıs Pazartesi

İsimsizler 8. Bölüm'de; Fatih ve ekibi sıra dışı bir operasyonla örgütün peşine düşüyor ve büyük bir mücadele içine giriyor! İsimsizler son bölüm - 8. bölüm tamamı (tek parça) full hd izle! 15 Mayıs Pazartesi

İsimsizler son bölüm - 8. bölüm tamamı (tek parça) full hd izle! 15 Mayıs Pazartesi
banner230

İsimsizler son bölümde, Fatih ve ekibi sınır ötesi bir operasyona hazırlanıyor. Ekip, bu defa hazırlandıkları operasyonda ilk hedef olarak kendilerine örgütün başındaki ismi seçiyor. Hainleri beklemedikleri bir anda bozguna uğratmak isteyen ekip, nasıl bir plan yapacak? 

Günden güne hainlere karşı daha da hırlanan Fatih, artık Sawer, Afran ve diğer hain teröristlerin ölmesi gerektiğini anlar ve harekete geçer. Fakat Fatih ve ekibini bu tehlikeli mücadelede sürprizler bekler. Sawer ve Afran için yolun sonu mu geliyor? Fatih, bölgede kiminle karşılaşacak? Çatışma sırasında neler yaşanacak? Ahmet, Sinan'la karşılaşır ve büyük bir öfkeyle silahını ona doğrultur. Ahmet'i karşısında gören Sinan ne yapacak? Ahmet, tetiği çekecek mi?Öte yandan Fatih'le aralarında soğuk rüzgarlar esen savcı, yeni planlar yapmaya başlıyor. Savcının hedefinde ne var? Kimlerle iş birliği içinde olacak? Fatih, savcının planları karşısında nasıl önlemler alacak? 

Fatih ve ekibi, örgütün elebaşlarını yakalamak için Suriye’ye geçerler. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Ya geri dönecekler ya da hayatları pahasına Suriye’nin ölümcül bölgelerinde teröristlerle mücadele edeceklerdir.

.

SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

.

7. BÖLÜM ÖZETİ

İsimsizler son bölümde, Fatih ve Sawer arasındaki husumet daha da büyür. Sawer, Fatih'i büyük bir ikilemde bırakır. Öte yandan geçtiğimiz bölümde hainler tarafından kumpasa getirilen Ahmet cezaevine düşmüştü. Ahmet'i ziyarete gelen ailesi, çıkan arbede esnasında zarar görmüş ve Ahmet'in hamaile olan eşi bebeğini kaybetmişti. Bunun üzerine ise cezaevinde bulunan Ahmet, bebeğini kaybettiğini öğrenince çılgına döner. Cezaevine hakim olan paralel yapı, Ahmet’e büyük bir kumpas daha kurar. Peki Ahmet bu tuzağa düşecek midir?

Virankaya’da bütün bunlar yaşanırken, Gözcü başkentteki kanlı planının son aşamasının düğmesine basar. Yüzbaşı Olcay'da köyde kıran kırana bir mücadelenin içindedir...Fatih'le karşı karşıya gelen Sawer önce Afran'ı kaçırır ve ardından Fatih'e annesinin ölmediğini söyler. Annesini kurtarmak için az bir zamanı olduğunu öğrenen Fatih, iki ateş arasında kalır.

6. BÖLÜM ÖZETİ

İsimsizler'in 1 Mayıs Pazartesi 2017'de yayınlanan 6. bölümünde Fatih, Sawer'in annesine yaptıklarından sonra intikam için onu her delikte aramaya başlar. Sawer ve Fatih arasındaki savaştan artık sadece tek kişi sağ kalacaktır. Annesinin acısı bitmeden, savcı ve emniyet müdür yardımcısının oyunları da Kaymakam Fatih'i bekleyecektir.Terör örgütünün hain kumpasları hız kesmeden devam eder. Fatih ve ekibinin ise bu işler daha fazla büyümeden en hızlı şekilde bir son vermesi gerekmektedir. İlk olarak Sawer'in özyönetim ilan ettiği köyden başlayarak bu köydeki her bir teröristi ve yerleştirilen sinsi tuzakları yok etmeleri gerekir. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
bayram yıldız
bayram yıldız - 12 ay Önce

Vayyyyy KOÇYİĞİTLER...