Halk oylamasına doğru

KIRIKKALE (AA) - AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, esnafları ziyaret etti.Akçay, 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması kapsamında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Zafer Caddesi'nde esnafları ziyaret eden Başkan Akçay, gazetecilere...

Halk oylamasına doğru
banner230

KIRIKKALE (AA) - AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, esnafları ziyaret etti.

Akçay, 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması kapsamında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Zafer Caddesi'nde esnafları ziyaret eden Başkan Akçay, gazetecilere yaptığı açıklamada, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin "evet" kararının çıkacağını söyledi.

16 Nisan tarihine kadar "evet" için sahada olacaklarını dile getiren Akçay, şöyle konuştu:

"Milletimizin bekası, devletimizin 2023-2053-2071 hedefleri için anayasa değişikliğini milletimize anlatacağız. Teşkilatın bütün kademeleri referandum için sahaya indi. İlçelerimizde köylerimizde, mahallelerimizde ve şehir merkezimizde teşkilatımızın bütün kademeleri sahada çalışmalarını sürdürüyor. Bu mesele bu günün bir meselesi değil. Bu mesele geleceğin meselesidir. Hedef saptırmaya çalışıyorlar. Bu sistem ülkemiz ve milletimiz, ülkemiz ve milletimizin geleceği için gerekli olan bir sistem. Milletimizin sağ duyusuna ve kararlılığına güveniyoruz. Milletimiz en doğru kararı verecektir."

YORUM EKLE