Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi başhekimine ziyaret

ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi Araştırma ve Geliştirme Komisyon Başkanı Nurettin Şanver, komisyon üyeleriyle birlikte Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Başhekimi Ömer Şahin’i ziyaret etti. Komisyon üyeleri, ziyarette Şahin’den hastanenin...

Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi başhekimine ziyaret
banner230

ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi Araştırma ve Geliştirme Komisyon Başkanı Nurettin Şanver, komisyon üyeleriyle birlikte Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi Başhekimi Ömer Şahin’i ziyaret etti.

Komisyon üyeleri, ziyarette Şahin’den hastanenin eksikleri ve yapılması gerekenler konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Eksikleri hakkında bilgi veren Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hastane yoğunluğunun, yapımı devam eden Ülkü Ulusoy Polikliniğinin tamamlanmasıyla birlikte ortadan kalkacağını ifade eden Şahin, yeni binayla birlikte poliklinik sayısının 27’den 40'a çıkacağını, bu sayede daha fazla doktorun aynı anda hizmet vereceğini söyledi.

Şahin, polikliniğin çevre düzenlemesinin Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Gölbaşı Belediyesinin desteğiyle yapıldığını sözlerine ekledi.

Komisyon Başkanı Şanver ise hastanenin eksikleriyle ilgili gerekli bilgileri aldıklarını belirterek, meclis üyeleri olarak gerekeni yapacaklarını bildirdi.

YORUM EKLE