06 Nisan 2016 Çarşamba 22:59
BİM Aktüel Ürünleri Bu Hafta da Olay Yarattı - 7 Nisan 2016
banner230
ktüel Ürünler
Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz için her hafta 10-15 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.
BİM bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da BİM için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

İşte Bu 8 Nisan 2016 Cuma Tarihli BİM Aktüel Ürünler İçin Tıklayınız

Kalite Güvencesi
Uyguladığımız koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Aldığınız bir ürünü hiçbir neden belirtmeden ve zaman kısıtlaması olmadan fişiniz ve kredi kartı slipiniz ile birlikte iade edebilirsiniz.
“Kalitemiz güvencemiz altındadır” logomuz kuruluşumuzdan bu yana düsturumuz olmuştur.
BİM olarak sattığımız ürünlerin güvenliği ve insan sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin yasal sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz altındadır.
BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin fiyatlarına olduğu kadar kalitelerine de önem vermekteyiz. Kalite güvence bölümümüz, her bir ürünün yasal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu test ettirerek onay vermekte ve uygun bulunan ürünler satışa sunulmaktadır. Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu düzenli olarak bağımsız, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.
Ürün portföyümüzün kalitesini kontrol etmek amacıyla, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası yurt dışı laboratuarlar ile, koordinasyon halinde çalışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan tüm gıda ürünlerinin fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik testleri yapılmaktadır. Satışa sunduğumuz gıda ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, ağır metaller, zirai ilaç kalıntıları, veteriner ilaç kalıntıları,antibiyotik kalıntıları, kullanımı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb., satışa sunduğumuz gıda dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, ağır metaller vb. gibi insan sağlığını tehdit edebilen yasal parametrelerin kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır.
Bu kapsamda, yılda en az 8000 adet gıda ve gıda dışı ürün analizlerle taranmaktadır.
Aday tedarikçilerimizin üretim yerleri, BİM’e özel soru listesi ile denetlenmekte, uygun ve yeterli bulunması durumunda, söz konusu tedarikçiler BİM için ürün üretebilmektedirler.
Mevcut tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / habersiz denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak amacımız, özel BİM soru listesi ile periyodik denetimlerden geçen firmalarımızın gıda güvenliği ve altyapı konusundaki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.
 
Akıllı Alışveriş
BİM’den alış veriş yapmaya başladığınız gün daha akılcı alışveriş yapan bir müşteri olmaya karar vermişsiniz demektir. BİM mağazalarından alışveriş yaparken; tasarruf yapmak uğruna saatlerce gazete ilanları arasında gezinmeniz, kuponlar toplamanız ya da çeşitli alışveriş kartlarını yanınızda taşımanız gerekmez.
BİM ürün fiyatlarını yükseltecek her türlü gereksiz harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşük seviyede tutar. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çalışanlara değil ürünün kendisine para öderler.
Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçilmiş ürün çeşitliliğiyle düşük fiyatlarda alışverişlerini yaparken alım güçlerini de artırmış olurlar.
Kalite ve Fiyatlarımızı Karşılaştırın
Tipik bir süper markette ya da mağazada gizlenmiş maliyetler mayın tarlasında yürüyormuşçasına karşınıza çıkabilir. Tüm gıda ürünlerinde, paketlemede, ürünlerin sunumlarında, fazladan çalıştırılan elemanların sayılarında… Bu ek giderlerin hepsi her alış verişinizde size fatura edilir. İşte BİM bunu engellemek için gıda alış verişi kavramını yeni baştan tasarladı ve ekstra maliyetleri ortadan kaldırdı. BİM mağazalarında ödediğiniz parayla aldığınız hizmeti diğer marketlerle karşılaştırın ve akıllı alış verişin hayatınıza getirdiği değerlerin farkına varın.
Sınırlı sayıdaki seçilmiş ürün portföyümüz sayesinde sizlere daha yavaş tüketilen ürünlerin maliyetlerini yüklemiyoruz. Aradığınız temel tüketim maddelerini kendi özel markalarımızın kalite ve güvencesiyle sunuyoruz. Üstelik muadillerinin çok daha altında fiyatlara.Diğer süper marketlerin aksine BİM’de reklam giderleri için bütçenizden bir miktar ayırmak zorunda kalmazsınız. Müşterilerimizin aldığı her bir üründen reklam şirketleri değil yine siz müşterilerimiz kazanmaktadır. BİM’de diğer market zincirlerinin aksine fiyat indirimleri günlük, haftalık değil uzun solukludur. Bizim ilkemiz, müşterilerimize her zaman düşük fiyata yüksek kaliteli ürünü sunmaktır. Fiyatlarımızdaki indirime yönelik istikrarı muadillerimizle karşılaştıran siz akılcı müşterilerimiz farkı fark edecektir
Son Güncelleme: 06.04.2016 23:51
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.