Bakan Avcı Mihalıççıklılar İle Buluştu

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir’deki Mihalıççıklılar Derneğini ziyaret etti.Odunpazarı’ndaki dernek binasında gerçekleşen ziyarete AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Prof....

Genel 25.10.2015, 14:53
Bakan Avcı Mihalıççıklılar İle Buluştu
banner230
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir’deki Mihalıççıklılar Derneğini ziyaret etti.
Odunpazarı’ndaki dernek binasında gerçekleşen ziyarete AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Prof. Dr. Emine Nur Günay da katıldı. Dernekte 1 Kasım seçimi ile ilgili konuşan Bakan Avcı, "Bu seçimi muhtelif yerlerde, muhtelif zamanlarda vurguladık, bir kere daha söylemekte fayda var. Bu seçim artık partiler arasında bir seçim olmaktan çıktı. Bu Türkiye’nin seçimi, bu Türkiye’nin kader seçimi. Bu seçimden biz inşallah istikrarlı, kararlı, dirayetli bir iktidar; bir hükümet çıkarmamız lazım. Mesele buraya geldi düğümlendi, çünkü Türkiye’nin bu ateş çemberinden suhuletle geçebilmesi için istikrarlı, dirayetli bir tek parti hükümetine ihtiyaç var. 7 Haziran seçimleri de aritmetik olarak hangi partinin biraz daha ilave bir destekle tek başına hükümet kurabileceğini ortaya koydu" dedi.
"HÜKÜMET KURACAK İSTİKRARI İNŞALLAH YAKALARIZ"
Türkiye’nin bir hükümete ihtiyacının olduğunu vurgulayan Bakan Avcı şöyle devam etti; "Türkiye’yi tekrar bir karışık ortama sürüklememek için inşallah bu seçimlerde halkımızın ferasetiyle bir hükümet çıkarak istikrarı inşallah yakalarız. Allah yardımcımız olsun. Allah vatana millete hayırlı neticeler inşallah lütfetsin. İnşallah ben bu 1 Kasım seçimlerinin hakikaten Türkiye için hayırlı bir dönüm noktası olacağına inanıyorum. Sizlerinde gayreti ile inşallah bunu el birliğiyle Eskişehir’de de taçlandıralım diye hepinize saygılar sunuyorum."
Yorumlar (0)
banner287
banner269
14°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 23 Ekim 2019
İmsak 05:30
Güneş 06:52
Öğle 12:30
İkindi 15:30
Akşam 17:59
Yatsı 19:16

Gelişmelerden Haberdar Olun

@