Atv Yayın Akışı (5 Mart Pazar)

Atv'de bugün neler var? Atv yayın akışında hangi programlar var? Baskın Günü - Yabancı Sinema bugün.İşte ATV canlı izleme bağlantısı ve ATV yayın akışı

Genel 05.03.2017, 12:10
Atv Yayın Akışı (5 Mart Pazar)

Bugün yani 5 Mart 2017 Pazar günü ATV'nin yayın akışında Baskın Günü - Yabancı Sinema yer alıyor. Peki bugün ATV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile ATV'nin online canlı yayına erişebilir ve ATV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

ATV Canlı Yayın İzle

ATV YAYIN AKIŞI 5 Mart 2017

07.30 Atv'de Haftasonu
10.00 Nihat Hatip Oğlu İle Kuran ve Sünnet
11.15 Dizi TV
12.40 Bu Şehir Arkandan Gelecek
15.15 Aşk ve Mavi
19.00 Hafta Sonu Atv Ana Haber

20.00 Baskın Günü - Yabancı Sinema
21.55 Smokin - Yabancı Sinema
23.50 Gözüm Sende
02.00 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
04.05 Kırgın Çicekler

Baskın Günü - Yabancı Sinema

Yön: James Watkins
Oyn: Idris Elba, Richard Madden, Charlotte Le Bon

Paris'te yaşayan bir yankesici olan Amerikalı Michael (Richard Madden), içinde cüzdandan çok daha fazlasının bulunduğu bir çantayı çalınca bir anda CIA'in en çok aradığı isimler arasına girer. Söz konusu olayı sahada inceleyen CIA ajanı Sean Briar, kısa zamanda Michael'ın çok daha büyük bir oyunun sadece piyonu olduğunu fark eder. Aynı zamanda Michael'ın bu büyük çaplı komployu açığa çıkarmak için çok büyük yardımı dokunacağının da farkındadır. Emirleri hiçe sayan Briar, Michael ile onun yankesicilik alanındaki uzmanlığından faydalanmak üzere iş birliği yapar. 24 saatlik amansız bir takip sürüp giderken, birbirlerinden çok farklı olan ikili, ortak düşmanlarını alt etmek için birbirlerine güvenmek zorundadırlar.

Smokin - Yabancı Sinema

Yön: Kevin Donovan
Oyn: Jackie Chan, Jeniffer Love Hewitt, Jason Isaacs, Ritchie Coster, Debi Mazar
New York'da taksicilik yapan Jimmy Tong (Jackie Chan), Clark Devlin adlı esrarengiz bir adam tarafından şoför olarak işe alınır. ABD için gizli görevler yapmakta olan Devlin'in hastaneye yatması üzerine görevini Jimmy Tong devralır. Diedrich Banning adlı bir şişe suyu komisyoncusunun çevirdiği gizli entrikaları çözmesi gereken Tong'un en büyük yardımcısı Devlin'in olağanüstü güçlere sahip bilgisayarlı smokini olacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@