ATV yayın akışı, 20 Mart 2017 Pazartesi: Kırgın Çiçekler 76. bölüm (ATV canlı izle)

Mayıs Pazartesi akşamı ATV'de Kırgın Çiçekler dizisinin son bölümü yayınlanıyor. İşte ATV canlı izleme bağlantısı ve ATV yayın akışı...

ATV yayın akışı, 20 Mart 2017 Pazartesi: Kırgın Çiçekler 76. bölüm (ATV canlı izle)
banner230

atv yayın akışını sizler için derledik. atv, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanalıdır. atv'nin genel yayın yönetmeni Metin Ergen'dir. 11 Kasım Cuma günü TV8 ekranlarında hangi programlar olacak? atv, Türkiye'de 90'lı yıllar da "devlet televizyonu" tekelinin Turgut Özal'ın girişimiyle kırılması ile devlete ait televizyon alanın özel kesime açılması sonrası birçok kanallı birlikte 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulmuş ve 2002 yılında Ciner Medya Grubu'na geçmiştir. 2007 yılından, 2013 yılına kadar Çalık Holding'e bağlı olarak yayın hayatını sürdürmüştür. Halen Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı olarak yayınlarını sürdürmektedir. 2007 yılında gerçekleştirilen ihale sonucu atv ve Sabah Gazetesi'nin sahibi Merkez Yayıncılık, Çalık Holding'in sahibi olduğu Turkuvaz A.Ş.'ye satılmıştır. 16 Ekim 1997 tarihinde Avrupa'daki Türklere yönelik yayın yapan "atv Avrupa" açılmıştır. ATV, 4 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir. Peki 20 Mart 2017 günü atv izleyicileri ne izleyecek?

Bugün yani 20 Mart 2017 Pazartesi günü ATV'nin yayın akışında Kırgın Çiçekler dizisinin 76. bölümü yer alıyor. Dizinin bu haftaki bölümünde neler olacak haberimizin devamındaki Kırgın Çiçekler dizisinin 76. bölüm özetinden öğrenebilirsiniz. Peki bugün ATV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile ATV'nin online canlı yayına erişebilir ve ATV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

ATV Canlı Yayın İzle

ATV YAYIN AKIŞI 20 MART PAZARTESİ

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜM:

Kemal'in tehdit telefonundan sonra Eylül korku içinde kalır.Feride kızları korumak için, üniversite sınavından sonra başka bir yurda göndermek ister. Kızlar başka çare kalmadığından kabul ederler.Eylül, Serkan ve Cemre ile yüzleşir.Serkan, Cemre'den hoşlandığını inkâr etmez.Kızlar Songül'e kına gecesi yapar. Ev aniden taşlanınca herkes panikler.Kemal, Eylül'e ulaşmak için yeni bir yol bulur. Mesude, Eylül'ü korumak için Kemal'e tuzak kurar. Kemal ve Mesude karşı karşıya gelir…

Mesude artık iyi bir anne olmaya çalışsa bile Eylül için geçmişin acılarını unutmak zor olacaktır.

Kemal elini keserek hastaneden kaçar. Haberi alan kızlar korku içinde kalır. Kemal elinin intikamını almak için yemin eder. Defne'nin aniden ortadan kaybolmasıyla herkes panikler. Defne'yi Kemal'in kaçırdığına ikna olan Nazan, Eylül'e cephe alır. Songül ve Güney, Zehra'nın eski evini kiralar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak isterken, Selin peşlerini bırakmaz. Eylül hastaneden taburcu olarak eve döner. Mesude artık iyi bir anne olmaya çalışsa bile Eylül için geçmişin acılarını unutmak zor olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 14:39
YORUM EKLE