Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Patnos’ta

Antalya-Ağrı kardeşlik iftar programı nedeniyle Ağrı’ya gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel ve ekibi, Patnos ilçesini ziyaret etti.Patnos Belediyesine yapılan ziyarette, Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay, 3 yıl içerisinde...

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Patnos’ta
banner230
Antalya-Ağrı kardeşlik iftar programı nedeniyle Ağrı’ya gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel ve ekibi, Patnos ilçesini ziyaret etti.
Patnos Belediyesine yapılan ziyarette, Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay, 3 yıl içerisinde yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı. Türel de, bundan sonra yapılacak olan otogar, mezarlık, şehir merkezi düzenleme işlerinde kendilerine yardımcı olacaklarını belirtti.
Türel, bundan 5 sene önce Patnos Sultan Alpaslan Doğa Bilimleri ve Mühendislik Fakültesinin temel atma töreninde bulunduğunu, şimdi ise belediyelerini ziyaret etmekten oldukça memnuniyet duyduğunu söyledi.
Daha sonra Dedeli Belediyesi’ni ziyaret eden Türel, Başkan Veysi Durak’tan bilgi aldı.
Eski hizmet binasının yaşam ve kültür merkezi olarak düşündüklerini belirten Başkan Durak, projenin bitirilmesi için Başkan Türel’den destek istedi. Başkan Türel ise destek sözü verdi.
Başkan Türel, çarşı merkezinde bulunan esnafla uzun uzun sohbet ettikten sonra, iftar programı için beraberindeki heyet ile Ağrı iline geçti.
YORUM EKLE