AK Partili Kadın Milletvekilleri Dolmuş Şoförü Oldu

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Leyla Şahin Usta ve Hüsniye Erdoğan, seçim çalışmaları sırasında dolmuş şoförlüğü yaparak duraklardan yolcu aldı.AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Leyla...

AK Partili Kadın Milletvekilleri Dolmuş Şoförü Oldu
banner230
AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Leyla Şahin Usta ve Hüsniye Erdoğan, seçim çalışmaları sırasında dolmuş şoförlüğü yaparak duraklardan yolcu aldı.
AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Leyla Şahin Usta ve Hüsniye Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Adliye dolmuş durağını ziyaret etti. Dolmuş şoförleriyle görüşerek seçimler için destek isteyen milletvekili adayları, ardından sırayla dolmuş şoförlüğü yaptı. Direksiyon başına geçerek hünerlerini sergileyen Usta ve Erdoğan, duraklardan aldıkları yolculara karanfil verdi.
Her zeminde her fırsatta halkın yanında olduğunu belirten Hüsniye Erdoğan, “Şu an dolmuş şoförlüğü ve muavinliği yapıyoruz. Halkımızın yanında olduğumuzu gösteriyoruz her zaman. Biz onların isteklerini almaya ve o şekilde politikalar oluşturmaya devam ediyoruz” dedi.
Direksiyona geçen Leyla Şahin Usta ise, “Minibüs kullanmayı denedik, çünkü vatandaşın çektiği sıkıntıyı bilmek lazım. Hem minibüs şoförümüzün hem de binmek isteyen vatandaşımızın” ifadelerini kullandı.
Vatandaşların tepkilerinin gayet güzel olduğunu belirten Usta, “Bayanları her yerde görmeye alışsın artık beyler. Bayanlar artık bu tip mesleklere girişmeli. Belki bayan şoförler daha da güven oluşturabilir” şeklinde konuştu.
Sağduyu çağrısında da bulunan Leyla Şahin Usta, “Allah birliğimizi bütünlüğümüzü bozmasın, bu ülkenin birliği ve beraberliği için birlikte hareket edelim inşallah” diyerek sözlerini tamamladı.
YORUM EKLE