AK Parti Giresun Milletvekili Geldi, Suşehri’nde

SİVAS (AA) - AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Suşehri ilçesini ziyaret etti. Suşehri Belediyesi Konferans Salonunda, Suşehri, Akıncılar, Koyulhisar ve Gölova ilçe yöneticilerinin katılımıyla...

AK Parti Giresun Milletvekili Geldi, Suşehri’nde
banner230

SİVAS (AA) - AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Suşehri ilçesini ziyaret etti.

Suşehri Belediyesi Konferans Salonunda, Suşehri, Akıncılar, Koyulhisar ve Gölova ilçe yöneticilerinin katılımıyla Yerel Yönetimler Vadi İlçeleri Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.

Geldi, burada yaptığı konuşmada, sorumluluk bölgelerinde istişareler yapmak amacıyla Suşehri'ne geldiklerini belirtti.

Sorumluluk bölgelerindeki ilçe belediyelerini yerinde ziyaret ettiklerini aktaran Geldi, şunları kaydetti:

"Amacımız belediyelerimizin hizmet alanlarını görmek ve istişareler yapıp daha sağlıklı işler yapılmasını sağlamaktır. İnanıyorum ki AK Parti'nin hizmet kervanının en önemli karargahı durumundaki Suşehri, Akıncılar, Gölova ve Koyulhisar ilçelerimizde devlet yatırımlarımızla birlikte hizmetler devam ediyor. İnşallah hizmetlerin verimi noktasında daha güzel çalışmalar devam edecek. Bizler de katkı sunmaya devam edeceğiz."

Seçmenlerin her zaman haklı olduğunu aktaran Geldi, halkın istek ve taleplerine kulak verilmesi gerektiğini söyledi.

Toplantıya, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, Akıncılar Belediye Başkanı Hasan Şen, Gölova Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya, AK Parti İlçe Başkanları ve yöneticileri ile il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

YORUM EKLE