Abdi İbrahim'in web sitesi yenilendi

İSTANBUL (AA) - Abdi İbrahim, kurumsal web sitesi www.abdiibrahim.com.tr'yi iyileştirdi.Abdi İbrahim'den yapılan açıklamaya göre yenilenen tasarımıyla yayına giren www.abdiibrahim.com.tr, fonksiyonel yapısı ile kullanıcı dostu bir arayüz...

Abdi İbrahim'in web sitesi yenilendi
banner230

İSTANBUL (AA) - Abdi İbrahim, kurumsal web sitesi www.abdiibrahim.com.tr'yi iyileştirdi.

Abdi İbrahim'den yapılan açıklamaya göre yenilenen tasarımıyla yayına giren www.abdiibrahim.com.tr, fonksiyonel yapısı ile kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor.

Abdi İbrahim'in tüm ürünleri ve tedavi alanlarıyla ilgili detaylı, güvenilir, ve güncel bilgiyi esnek kelime arama özelliğine sahip arayüzüyle sunan web sitesi, dijital kullanıcı deneyimi trendlerine uygun olarak tasarlandı.

Yenilenen web sitesi, çoklu dil desteği, resim, ses ve video gibi çoklu ortam kütüphaneleri oluşturabilme özellikleri ile içerik yönetim sistemini kapsayan en son teknolojiye sahip ve tüm arama motorlarına ve yaygın kullanılan tüm tarayıcılara uyumlu şekilde dizayn edildi.

Tüm mobil ve tablet cihazlara entegre tasarım ve yazılıma sahip Abdi İbrahim'in kurumsal web sitesi, kullanıcılara yüklenme süresi ve mega-menü aracılığıyla tüm içeriklere tek tıkla hızlı ulaşabilme imkanı sunuyor. www.abdiibrahim.com.tr, yaygın kullanılan tüm tarayıcıların yanı sıra tüm mobil ve tablet cihazlarla uyumlu yazılım ve tasarımla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

YORUM EKLE