banner271

5. Geleneksel TEI Yaz Spor Okulu tamamlandı

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de faaliyet gösteren TUSAŞ Motor Sanayii AŞ (TEI) tarafından çalışanlarının 6-14 yaş grubu çocuklarına yönelik düzenlenen 5. Geleneksel Yaz Spor Okulu tamamlandı. Organizasyonda, 3 hafta süreyle 229 çocuk,...

5. Geleneksel TEI Yaz Spor Okulu tamamlandı
banner230
banner272

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de faaliyet gösteren TUSAŞ Motor Sanayii AŞ (TEI) tarafından çalışanlarının 6-14 yaş grubu çocuklarına yönelik düzenlenen 5. Geleneksel Yaz Spor Okulu tamamlandı.

Organizasyonda, 3 hafta süreyle 229 çocuk, basketbol, voleybol, futbol, tenis, paten, binicilik ve yaratıcı drama olmak üzere 7 farklı branşta eğitim aldı.

Törende konuşan TEI İnsan Kaynakları Direktörü Yeliz Çetinkaya, yaz spor okulunun çocuklara sporu sevdirmek ve ilgi duydukları branşta kendilerini geliştirme fırsatı vermek amacıyla düzenlendiğini belirtti.

Beşincisi düzenlenen TEI Yaz Spor Okulu'nun her sene gelişerek devam ettiğini aktaran Çetinkaya, bu sene eklenen binicilik eğitiminin özellikle ilgi gördüğünü paylaştı ve bu etkinliğin bundan sonraki yıllarda da devam edeceğini kaydetti.

TEI Üst Yönetimi, spor eğitmenleri, TEI çalışan ve ailelerinin katıldığı törende genç sporcular sertifikalarını aldı.

Tüm eğitmenlere de plaket takdim edildi.

YORUM EKLE