Tiryakioğlu, Ramazan Bayramını kutladı

Gaziantep Ticaret Borsası (gtb) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Ramazan Bayramına Bu Yıl Ülkede Ve Tüm Dünyada Yaşanan Terör Olayları Nedeniyle Buruk Girdiklerini Belirtti.

Tiryakioğlu, Ramazan Bayramını kutladı
banner230
Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Ramazan Bayramına bu yıl ülkede ve tüm dünyada yaşanan terör olayları nedeniyle buruk girdiklerini belirtti.
Rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerifi büyük bir huşu içerisinde idrak ederek, Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tiryakioğlu, “ Bayramlar, sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışma bağlarının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların son bularak yerini barış ve kardeşliğe bıraktığı en özel ve en müstesna günlerdir. Bayramlar, kültür ve geleneklerimizin ayrılmaz bir parçası olarak asırlar boyu toplumlarımız arasında hep birleştirici bir güç olmuştur. Her yıl büyük bir coşku ve sevinçle karşıladığımız Ramazan bayramına bu yıl ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan terör olayları nedeniyle buruk giriyoruz. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu mübarek günlerde İslam aleminin yaşadığı sıkıntılardan kurtularak huzura ve refaha kavuşmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yurdumuzun çeşitli bölgelerinde canı pahasına terörle mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimizin, ülkemizin ve tüm Gaziantepli hemşerilerimizin mübarek Ramazan bayramını kutluyor. Ramazan bayramının milletimize, İslam Alemine ve insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.
YORUM EKLE