Şehitkamil’in önemli yol çalışması memnun etti

Şehitkamil Belediyesi’nin Yeni Adliye Yolu ile Araban Yolu arasında yaptığı yol açma çalışmasıyla şehrin doğusu ve batısı birbirine bağlanıyor. Karacaahmet mahallesinde yapımı devam eden ve kısa süre içerisinde tamamlanacak olan yol...

Şehitkamil’in önemli yol çalışması memnun etti
banner230
Şehitkamil Belediyesi’nin Yeni Adliye Yolu ile Araban Yolu arasında yaptığı yol açma çalışmasıyla şehrin doğusu ve batısı birbirine bağlanıyor. Karacaahmet mahallesinde yapımı devam eden ve kısa süre içerisinde tamamlanacak olan yol açma çalışması, mahallelileri memnun etti.
Şehrin doğusundan batısına tek yoldan gidilebilecek
Gaziantep’teki yol ve trafik sıkıntısını ortadan kaldırmak için ilçenin bir çok bölgesinde yol açma çalışması gerçekleştiren Şehitkamil Belediyesi, ulaşımı rahatlatmak adına şehrin doğusuyla batısını birleştiriyor. Şehitkamil Belediyesi, Yeni Adliye Yolu ile Araban Yolu’nu birbirine bağlamak adına Karacaahmet mahallesindeki dere yatağının etrafında yaklaşık 35 metre genişliğinde yol açma çalışmasını yürütüyor. Yol açma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Yeni Adliye Yolu’ndan geçecek vatandaşlar, Mezarlık Kavşağı’na girmeden direk Araban Yolu’na girebilecek. Çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanarak halkın hizmetine sunulacak.
‘‘Yapılan çalışmalar çok büyük hizmetler’’
Karacaahmet Mahalle Muhtarı Mehmet Yalçın, yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Muhtar Mehmet Yalçın, “Şehitkamil Belediyesi Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine çok teşekkür ederiz. Mahallemizde, Yeni Adliye Yolu ile Araban Yolu arasında 35 metre genişliğinde yol açma çalışması yapılıyor. Çalışmalar kısa süre sonra bitecek. Başkanımız bize bu konuda söz verdi. Bu yolun hizmete açılmasıyla çok iyi şeyler olacak. Trafiğin akışı hızlanacak. İnsanların daha rahat ve huzurlu bir şekilde gidecekleri yere ulaşması için çok güzel bir çalışma oldu. Şehitkamil Belediyemiz mahallemizde altyapı, yol, park gibi konularda önemli hizmetleri var çalışmalarından çok memnunuz. Yapılan çalışmalar çok büyük hizmetler. Şehitkamil Belediyemize çok teşekkür ederiz” dedi.
‘‘Çalışmalar şehrimizin kalitesi yükseltiyor’’
Alican Polat isimli mahalle sakini de çalışmalarla ilgili açıklamada bulundu. Alican Polat, “Şehitkamil Belediyemizin yol açma çalışmasını çok iyi buluyorum. Şehitkamil Belediyemiz yürüttüğü çalışmalarla şehrimizin kalitesi yükseliyor. Belediyemiz, insanların daha rahat ulaşımını sağlıyor. Ben, Şehitkamil Belediyemizin çalışmalarını beğeniyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE