Milletvekili Mehmet Erdoğan’dan Kitap Fuarlarına Destek

14 yayın evinin katılımıyla Ramazan buluşmaları etkinlikleri kapsamında Gaziantep’te açılan dini kitaplar fuarı vatandaşların büyük ilgisini görüyor. Fuarı ziyaret eden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan “Okuyan nesiller...

Milletvekili Mehmet Erdoğan’dan Kitap Fuarlarına Destek
banner230
14 yayın evinin katılımıyla Ramazan buluşmaları etkinlikleri kapsamında Gaziantep’te açılan dini kitaplar fuarı vatandaşların büyük ilgisini görüyor. Fuarı ziyaret eden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan “Okuyan nesiller yetiştirmek en büyük idealimizdir. Bu ideali gerçekleştirecek çalışmaların her zaman destekçisi olacağız” dedi.
Gaziantep’te ’Ramazan Buluşmaları’ kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve İl Müftülüğüyle 25 gönüllü Sivil Toplum Kuruluşunun desteği açılan kitap fuarını ziyaret eden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan yayın evi yetkililerinden fuarla ilgili bilgiler aldı. Fuarın güzel geçtiğini ifade eden yayın evi yetkilileri Gaziantep’in kitap okumayı seven bir kent olduğunu ve stantlara Ramazan ayı olmasına rağmen yoğun ilgi yaşandığını ifade ettiler.14 yayın evinin katıldığı ve dini kitapların ağırlıklı olarak tanıtıldığı fuarın 1 Temmuz’a kadar devam edeceği de açıklandı.
Fuarla ilgili bir değerlendirme yapan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Gaziantep’te Gaziantep Büyükşehir Belediyemiz, İl Müftülüğümüz ile 25 gönüllü Sivil Toplum Kuruluşunun desteği ve 14 yayınevi ile 20 yazarın katılımıyla gerçekleştirilen fuar önemli bir eksikliğin giderilmesini sağlamış. Gaziantep önümüzdeki süreçlerde bu tür etkinliklerin en önemli merkezi haline gelecektir. Geçtiğimiz aylarda açılan TUYAP Kitap Fuarında da olduğu gibi vatandaşlarımızın kitap fuarına ilgisinden memnun olduklarını ifade eden yayın evi yetkilileri gelecekten daha büyük yoğunlukların yaşanacağı yönündeki beklentilerini dile getirdi. Elbette okuyan nesillerin yetişmesi hepimizin ortak dileği ve temennisidir. Bunu gerçekleştirmek için gerekli her türlü proje ve çalışmanın içerisinde olacağız” dedi.
Fuarı ziyareti sırasında vatandaşların yoğun ilgisini gören Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan gecenin geç saatlerine kadar vatandaşlarla sohbet ederek sorularını da cevaplandırdı.
YORUM EKLE