Merinos’un Sultanları Lige Hızlı Başladı

Gaziantep’in 3. Lig'deki Temsilcisi Merinos Bayan Voleybol Takımı, Sezonun İlk Maçını Deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediyespor'la Yaptı. Setlerde Üstünlüğü Elden Bırakmayan Merinos Sahadan 3-0 Galip Ayrıldı.

Merinos’un Sultanları Lige Hızlı Başladı
banner230
Gaziantep’in 3. Lig’deki temsilcisi Merinos Bayan Voleybol Takımı, sezonun ilk maçını deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediyespor’la yaptı. Setlerde üstünlüğü elden bırakmayan Merinos sahadan 3-0 galip ayrıldı.
Bayan Voleybol 3. Ligi’nde mücadele eden Merinos Bayan Voleybol Takımı sezona hızlı başladı. Mersin deplasmanından üç puanla dönen Mavi Melekler, üç seti de rahat kazandı. Gaziantep temsilcisi birinci seti 25-18, ikinci seti 25-23 ve üçüncü seti de 25-20 alarak galibiyete ulaştı. Geçtiğimiz sezon sonuna kadar namağlup unvanını koruyan Mavi Melekler, sezonda ligi namağlup bitirmeyi hedefliyorlar.
Merinos Spor Kulübü Başkanı Abdurrahman Yavuz, zorlu bir gurupta mücadele ettiklerine dikkat çekerek, ligi namağlup bitirmek istediklerini söyledi. Abdurrahman Yavuz, "Geçtiğimiz sezon ligi şampiyon olarak bitirmiştik. Bu yıl da aynı performansı göstererek ligi lider bitirmeyi ve şampiyon olmayı hedef olarak belirledik. Sporcularımız çok çalıştılar ve azimliler. İlk maçımız deplasmanda kazandık ve önümüzdeki maç için çalışmalara başladık. Altyapı destekli takımımızda eksiklerimizi giderdik ve önümüze bakıyoruz. Gaziantep’te bir şampiyonluk daha kazandırmak istiyoruz" dedi.
Merinos Spor Antrenörü Ali Bağcı, sporcuların azimli ve istekli olduklarına dikkat çekerek, çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini ifade etti.
Merinos Spor önümüzdeki hafta kendi sahasında Mersin Üniversitesi ile seçimler dolayısıyla cumartesi günü Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu’nda karşılaşacak.
YORUM EKLE