GSO Meclis Başkanı Topçuoğlu’ndan bayram mesajı

Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu Ramazan Bayramı Nedeniyle Yayınladığı Mesajında Ramazan Ayının İnsanlar İçin Her Açıdan Önemli Bir Sınav Olduğunu Belirterek Ramazan Bayramının Türkiye Ve Dünya İçin Huzur Ve Barış Dolu Bir Geleceğe Vesile Olmasını Diledi.

GSO Meclis Başkanı Topçuoğlu’ndan bayram mesajı
banner230
Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında Ramazan ayının insanlar için her açıdan önemli bir sınav olduğunu belirterek Ramazan Bayramının Türkiye ve dünya için huzur ve barış dolu bir geleceğe vesile olmasını diledi.
Bayramların gönüllerin bir araya gelmesi, insanların birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmesinde önemli rol oynadığını hatırlatan Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu insanlar arasındaki kin ve nefretin son bulduğu, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığını belirterek, “Ramazan ayı içerisinde ülke olarak yaşadığımız terör saldırılarıyla birçok canımızı kaybettik. Son olarak İstanbul’da yaşanan saldırıda hepimizi derinden sarstı. Yapılan bu saldırılan huzurumuza, başarılarımıza, mutluluklarımıza, güçlü ve büyük bir ülke oluşumuza bağlı olduğu gibi bütün insanlığa yapılmış ve toplumun bütün kesimleri tarafından nefretle kınanan saldırılardır. Bu olaylarda hayatlarını kaybederek şehitlik mertebesine ulaşan polis, asker ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Ramazan bayramının sadece ülkemiz için değil, İslam alemi ve bütün insanlık için yeni bir sayfa açılmasına vesile olmasını, bu sayfada dostluk, kardeşlik, barış, huzur ve başarılarla dolu öykülerin yaşanmasını diliyorum. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için yaşamlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle anarken geride kalan eşleri, çocukları, anne, baba ve kardeşleriyle yakınlarının, huzurumuz için silah altında günün 24 saati görev yapan güvenlik güçlerimizin ve Mehmetçiklerimizin başta olmak üzere Gaziantepli sanayici ve iş adamlarımızın, bütün hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlar, bayram sevincinin ömür boyu sürmesini temenni ederim” dedi.
YORUM EKLE