Fox TV'de bugün neler var? Fox TV bugünkü canlı yayın akışı. 14 Eylül 2021 Fox TV yayın akışı, Fox TV rehberi.

08.00 İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE ÇALAR SAAT CANLI

Nevşehir’in Haber Sitesi ND Haber Nevşehir’in Haber Sitesi ND Haber

10.45 ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN CANLI

13.00 EN HAMARAT BENİM YENİ BÖLÜM

16.00 FULYA İLE UMUDUN OLSUN CANLI

19.00 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER CANLI

20.00 BENİM KOCAM YAPMAZ FİLM

22.30 AŞK MANTIK İNTİKAM

01.00 BENİM KOCAM YAPMAZ FİLM

03.15 FULYA İLE UMUDUN OLSUN

05.45 İNADINA AŞK

Adım Adım Uydu Alıcısı Ayarlama

1.Adım

Önce menü tuşuna basın. Açılan menüden, uydu alıcısının marka ve modeline göre; "Kanal Arama" - "Manuel Arama" - "Kanal Ekleme" - "El ile Arama" gibi menülerden hangisi belirliyor ise AŞAĞI - YUKARI OK TUŞU ile ona gelin.

2.Adım

Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka ve modeline göre: "TP Frekansı" - "Alış Frekansı" - "Frekans" - "Uydu Frekansı" seçeneklerinden biri belirecektir. AŞAĞI - YUKARI OK TUŞU ile o seçeneğin üstüne gelin. Uzaktan kumandanızın rakam tuşlarını kullanarak FOX HD için "12329"u, FOX SD için "12336" yı girin.

3.Adım

Yine aynı pencerede "Sembol Oranı" ya da "Sembol Rate" yazan bir seçenek bulunacaktır. Bu seçeneğin üstüne gelerek, oradaki boş alana kumandanın rakam tuşlarıyla FOX HD için "6666"u, FOX SD için "5520" yı girin.

4.Adım

Yine aynı pencerede bulunan, "POLARİZASYON" ya da "Pol" şeklinde bir yazı göreceksiniz. Bunun üstüne gelerek, SAĞ-SOL OK TUŞLARI ile "Yatay" (Horizantal)'ı seçin.

5.Adım

Yine aynı menü penceresinde bulunan. "FEC Kodu" ayarını yapmak içinde kumandanın SAĞ-SOL OK TUŞLARINI kullanarak FOX HD için "2/3"ü, FOX SD için "3/4"ü seçin. Bazı uydu alıcısı (Receiver) modellerinde. FEC Kodu girmek için herhangi bir alan bulunmaz. Eğer sizin uydu alıcınızda da FEC Kodu girmek için bir seçenek yok ise bu kodu girmenize gerek yok demektir.

6.Adım

Son olarak kumandanızın "OK" tuşuna basın. Böylece uydu alıcınızın FOX'un yayını alabilmesi için gerekli olan bilgileri kaydetmiş oluyorsunuz. Artık yapmanız gereken tek şey FOX'u arattırmak... Bunun için de uydu alıcınızın (Receiver) modeline göre "Aramayı başlat" ya da "TP Tara" tuşlarıyla aramayı başlatabilirsiniz. Arama işlemi bittikten sonra. Uydu alıcısı (Receiver) bulduğu kanalı listenin en sonuna kaydedecektir.

FOX CANLI YAYINI İZLEMEK ÇOK KOLAY

Mucize Doktor, Öğretmen, Yasak Elma, Sen Çal Kapımı, Bay Yanlış ve diğer tüm dizileri televizyon yayınıyla aynı anda sitemizden ya da uygulamamızdan izleyebilirsiniz. Artık gittiğiniz her yerde FOX sizinle birlikte olacak!

FOX CANLI YAYIN TEKNOLOJİK ALTYAPI ÖZELLİKLERİ

Yeni canlı yayın altyapısıyla birlikte, FOX dizi, haber ve programlarını dilediğiniz her yerde, dilediğiniz her cihazdan izleyebilirsiniz.

FOX DİZİ, HABER VE PROGRAMLARINI CANLI OLARAK İZLEYİN

Türkiye’nin en çok izlenen haber bülteni Fatih Portakal ile FOX Ana Haber, sevilen sabah haber programı İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ve diğer tüm haber programları sayesinde Türkiye ve dünyaya dair tüm sıcak gelişmeleri güvenilir, tarafsız ve kaliteli olarak takip edebilirsiniz. FOX haberi canlı olarak izlemek için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek ya da uygulamamızı indirmek!

Sevilen diziler Mucize Doktor, Yasak Elma ve Öğretmen gibi dizilerinin yanında yeni yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı ve Bay Yanlış gibi yeni FOX dizilerini yayınlandıkları anda canlı ve HD olarak izlemenin tadını çıkarın.

Çağla Şıkel ve konuklarının günlük hayata ilişkin bilgiler paylaştığı Çağla ile Yeni Bir Gün; Kadir Ezildi’nin yarışmacılarıyla birlikte kir, pas ve her türlü lekeyle başa çıkma mücadelesi verdiği Temizlik Benim İşim; Memet Özer’in birbirinden nefis tarifler hazırladığı Memet Özer ile Mutfakta; İlker Ayrık’ın rekabetin en eğlenceli halini yarışmacılara ve seyirciye yaşattığı Yaparsın Aşkım; Zuhal Topal’ın her gün farklı bir sofraya konuk olduğu Zuhal Topal’la Sofrada; modadan magazine birçok konunun konuşulduğu Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi’yi televizyon yayınıyla aynı anda canlı yayında sitemizden ya da uygulamamız üzerinden yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Eğer favori dizi ya da programınızı canlı olarak izleyemediyseniz üzülmeyin, sitemizden ya da uygulamamız üzerinden kaçırdığınız tüm dizi ve programları kesintisiz ve HD olarak izleyebilirsiniz.

Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı Bay Yanlış’ı Cuma akşamları,Enis Arıkan’ın eğlenceli sunumuyla Benimle Söyle’i Cumartesi akşamları,