Mermer denildiği zaman insanların aklına ilk etapta mutfak ve banyolar gelse de birkaç yıldır son derece popüler olan bu malzeme evlerin dekorasyon stillerinde de ön plana çıkıyor.

Havalı, göz alıcı ve kendini gösterebilen bir materyal olarak öne çıkan mermer, yeni trendleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Mermer Masa Çeşitleri

Uzun yıllar boyunca sağladığı faydaları ile odak noktası haline gelen mermer kolay temizlenebilir olması, aşınmaması ve ısıyı dağıtmamasıyla tercih sebebi oluyor. Mutfak ve banyolarda en fazla öne çıkan mermer masalar ve aksesuarlar özel hatları ve detaylarıyla öne çıkıyor. Ancak mermer masa modellerini doğru şekilde seçmeniz ve kullanmanız da büyük bir önem taşıyor.

Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek yapıları ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken mermer masalar kendinize özel bir dekorasyon stilini oluşturabilmenizi sağlıyor. Yaşam alanlarınızda konforlu bölgeler oluşturabileceğiniz mermer masalar zamana meydan okuyabilecek modern yapılarıyla sizleri bekliyor.

Mermerin zarifliğini görebileceğiniz masalar işlevsel açıdan sizlere destek veriyor. Salonunuzu farklı bir havaya büründürebileceğiniz mermer masalar özel hatları ve detayları ile modern dekorasyon stilinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Doğal taş olan mermer ile tasarlanmış masalar sayesinde endüstriyel, klasik, retro ve country tarzı stiller oluşturabilmeniz mümkün hale geliyor.

Dekorasyon Stiliniz ile Uyumlu Mermer Masalar

İzmir İngilizce Kursu İzmir İngilizce Kursu

Kullandığınız diğer aksesuarlar ve mobilyalar ile eşsiz bir uyumluluk elde edebileceğiniz mermer masa modelleri aynı zamanda metal parçalar ile de hoş bir birliktelik elde edebiliyor. Kesim ve rengi sayesinde mermer ile uyum yakalayabilen özel profiller ve aksesuarlar tasarımlarını başarılı bir şekilde gözler önüne sererken dekorasyon stilinizin hareket kazanmasına destek veriyor.

Fiziksel olarak sıcak dekorasyonlar ile daha sıcak bir hale gelen mermer masalar aynı zamanda hafif yapılarıyla da tercih sebebi oluyor. Portatif özellikleri sayesinde farklı bölgelere kolayca taşınabilen mermer masa modellerine göz atmak isterseniz adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mermer masaların kullanıldığı alanlar son derece dikkat çekici bir görünüme kavuştuğundan dolayı kendinizi daha rahat ve konforlu hissetmeye başlayabilirsiniz. Asil bir duruşa sahip olan mermer masaların arasında birbirinden farklı seçenekler bulabilirsiniz. Kendine has yapısı sayesinde birden fazla renk tonunu başarılı biçimde bir araya getirebilen masalar kendi içerisinde boyutlarına göre de birbirinden ayrılıyor.

Mermerin kalitesi, deseni, pürüzsüzlüğü ve rengi gibi ayrıntılar seçim sırasında dikkat etmeniz en önemli detaylardan oluyor. Doğru materyaller ve mobilyalar ile bir araya geldiği zaman dikkat çekici olan mermer masalar ile kendinize özel dekorasyon stilleri oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mermer Masa Renkleri

Mermer renk tonlarının oldukça farklı olabileceğini asla unutmamalısınız. Yeşil, kırmızı ve sarı tonlarındaki mermerler ile dekorasyon stilinizi canlandırabilirsiniz. Mermer denildiği zaman akla ilk olarak beyaz ve gri renkler gelmesi yanlıştır. Mermer masalarda gri, siyah, beyaz gibi farklı renkler barındıran seçenekler de vardır.

Mermer masaları ferforje detaylı sandalyeler, metal ayaklı masalar veya beyaz mobilyalar ile başarılı bir biçimde kombinleyebilirsiniz. Birbirinden hoş oturma alanları yaratabileceğiniz mermer masaların temizliği de kolay olduğundan dolayı temizlik için ayırdığınız süreden tasarruf elde edebilirsiniz.

Özgün detaylara sahip olduklarından dolayı farklı stillere uyum sağlayabilen mermer masa modelleriyle istediğiniz dekorasyon havasını dışarıya yansıtabilirsiniz. Küçük veya büyük alanlarda değerlendirebileceğiniz mermer masalar aynı zamanda orta sehpa olarak da tasarlanabiliyor. Yuvarlak hatlı olan dikdörtgen veya oval kesimli mermer masalar eşsiz ve güçlü dekorasyon stillerinin vazgeçilmez özel bir parçası oluyor.

İLANDIR...