Satılmışoğlu Mahallesinde Sağlık Taraması

Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Satılmışoğlu Mahallesi’nde yapılan sağlık taramasında vatandaşlar kontrolden geçirildi.Vatandaşların sağlığına önem veren Tepebaşı Belediyesi, kırsalda yaptıkları...

Satılmışoğlu Mahallesinde Sağlık Taraması
banner230
Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Satılmışoğlu Mahallesi’nde yapılan sağlık taramasında vatandaşlar kontrolden geçirildi.
Vatandaşların sağlığına önem veren Tepebaşı Belediyesi, kırsalda yaptıkları sağlık taramalarına devam ediyor. Bu kapsamda yapılan işlemlerden biri de sağlık taramaları. Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nce yapılan taramalar ile kırsalda yaşayan vatandaşlar sağlık kontrollerinden geçiriliyor. Tansiyon, şeker gibi hastalıklar başta olmak üzere birçok rahatsızlığın kontrolünün yapıldığı taramalarda, gerekli uyarılar ve yönlendirmeler de yapılıyor.
Son olarak Satılmışoğlu Mahallesi’nde yapılan sağlık taramasında vatandaşlar kontrolden geçirildi. Mahalleye giden ekipler, kontrol ettikleri vatandaşlarla ilgilenerek sorunları dinledi.
YORUM EKLE