Başkan Kurt, Kırım Derneği’nin düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Ramazan Bayramı nedeniyle Eskişehir Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği’nin gerçekleştirdiği geleneksel bayramlaşma törenine katıldı.Bayramlaşma töreninde Başkan Kazım...

Başkan Kurt, Kırım Derneği’nin düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı
banner230
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Ramazan Bayramı nedeniyle Eskişehir Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği’nin gerçekleştirdiği geleneksel bayramlaşma törenine katıldı.
Bayramlaşma töreninde Başkan Kazım Kurt’un yanı sıra Dernek Başkanı Evren Olcay ve dernek üyeleri de yer aldı. Bir süre Dernek Başkanı Olcay ve üyelerle sohbet eden Başkan Kurt, bayramlaşma töreninde kısa bir konuşma yaptı.
Herkesin bayramını kutlayan Başkan Kurt, “Bayramın bayram gibi kutlanacağı günler umarım yakındır ama şu anda Türkiye kırılma noktasında. Yüzyıllardır birlikte yaşayan insanlar şimdi birlikte yaşayamıyor. Dün ak dediğimize bugün kara diyoruz. Dün düzelttiklerimizi bugün yeniden düzeltiyoruz. İyi yönetilemediğimiz için bugün bu kavgalar var. Türkiye iyi yönetilemediği ve güçlü olmadığı için de Kırım’da sıkıntı daha büyük. Bunu herkesin bildiğini sanıyorum, ben bir kez daha altını çiziyorum. Bayramınızı kutlayarak, herkese saygılarımı sunuyorum” dedi.
YORUM EKLE