Vali Azizoğlu, Kara Kuvvetleri’nin Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu; “Silahlı Kuvvetlerimizin bir parçası olan Kara Kuvvetlerimiz, her zaman yüce milletimize layık olma azmi ve kararlılığı içinde ve onun emrinde olmanın şeref ve gururunu taşımaktadır” dedi.Vali Seyfettin...

ERZURUM 28.06.2016, 17:58
Vali Azizoğlu, Kara Kuvvetleri’nin Kuruluş Yıldönümünü Kutladı
banner230
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu; “Silahlı Kuvvetlerimizin bir parçası olan Kara Kuvvetlerimiz, her zaman yüce milletimize layık olma azmi ve kararlılığı içinde ve onun emrinde olmanın şeref ve gururunu taşımaktadır” dedi.
Vali Seyfettin Azizoğlu 9’uncu Kolordu Komutanlığına iadei ziyarette bulundu. 9’uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Şeref Öngay tarafından karşılanan Vali Azizoğlu, ziyarette Kara Kuvvetlerinin kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Türk Kara Kuvvetleri’nin, Cumhuriyet tarihimizin her devresinde, dünya ve özellikle bölge barışının korunmasında büyük başarılar gösterdiğini belirten Vali Seyfettin Azizoğlu, “Türk Kara Kuvvetleri; mevcut yapısıyla, Türk birliğinin, Türk kudret ve kabiliyetinin, Türk vatanseverliğinin çelikleşmiş bir ifadesi olan Silahlı Kuvvetlerimizin bir parçası olarak, her zaman yüce milletimize layık olma azmi ve kararlılığı içinde ve onun emrinde olmanın şeref ve gururunu taşımaktadır. Kara Kuvvetleri Komutanlığının kuruluş yıldönümünde, tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anarken, gazilerimizi de aynı duygularla yad ediyorum” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:38
Öğle 12:37
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@