Orhan Deligöz, ’Eğitimdeki Yatırımlar Devam Edecek’

AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Orhan Deligöz, seçim çalışmalarına Erzurum Oltu ilçesinde devam etti.Oltu AK Parti İlçe Başkanı Eftal Gülcü’yü ziyaret eden Orhan Deligöz, seçim çalışmaları hakkında bilgiler aldı. İlçe Başkanı...

Orhan Deligöz, ’Eğitimdeki Yatırımlar Devam Edecek’
banner230
AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Orhan Deligöz, seçim çalışmalarına Erzurum Oltu ilçesinde devam etti.
Oltu AK Parti İlçe Başkanı Eftal Gülcü’yü ziyaret eden Orhan Deligöz, seçim çalışmaları hakkında bilgiler aldı. İlçe Başkanı Gülcü ile ilçe esnafı ve halkını gezen Deligöz, istek ve temennileri dinledi.
Deligöz “Uzun bir AK Parti iktidarının sağladığı istikrar ortamı maalesef 7 Haziran seçimlerinin ardından üç aylık bir dönem içinde istikrardan ve huzurdan yoksun bir süre geçti. Bu dönem içerisinde esnafın ve vatandaşın çok zor günler geçirdiğini biliyoruz takip ediyoruz. Bu açıdan 1 Kasım seçimleri önem arz etmektedir. Çünkü 1 Kasım sonrasında aynı siyasi sonucun çıkması halinde esnaf ve vatandaşı yine zor günler bekliyor olacak. Bu gerçekler karşısında halkımızın sağduyulu davranarak, huzur ve istikrarı tercih noktasında yeniden AK Parti’yi tek başına iktidara taşıyacağını umuyor ve bekliyoruz. Bunun gerçekleşmesi için siz değerli halkımızdan destek bekliyoruz” dedi.
Oltululardan büyük sevgi ve destek gören Deligöz, gezisini Sanayi ve Keresteciler sitesindeki esnafı ziyaret ederek sürdürdü. Oltu’daki eğitim kurumlarını da gezen Deligöz, Oltu YİBO, Oltu Fen Lisesi, Yasin Haşimoğlu ilköğretim Okulu, Oltu Anadolu Lisesi ve Oltu İmam Hatip Lisesini de ziyaret eden Deligöz, öğretmen, yönetici ve öğrencilerle de sohbet ederek, Fatih Projesini anlatarak eğitim alanındaki yatırımların kesintisiz devam edeceğini söyledi.
Öte yandan Oltu Anadolu Lisesindeki servis sorunun çözümü için gerekli girişimde bulunacağını belirten Deligöz, “AK Parti iktidarının eğitim alanındaki gerçekleştirdiği sistem ve fiziki yeniliklerle öğretmen ve öğrencilerimiz teknolojiye uygun dersliklerde eğitim yapmalarını sağlandı. Örneğin Akıllı Tahta sistemi ile öğretmen ve öğrencilerimiz tebeşir tozu yutmaktan kurtarıldı” şeklinde konuştu.
Oltu Kaymakamı Mehmet Gökhan Zengin’i makamında ziyaret eden Deligöz, Oltu programını tamamlayarak Erzurum’daki Erenler Alevi Bektaşi Derneği Erzurum Şubesi’nin iftar programına katıldı.
YORUM EKLE