MHP Milletvekili Aydın’a Yoğun İlgi

MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Erzurum kent merkezi ve ilçelerde vatandaşlarla kucaklaşan Aydın, Tortum ve Uzundere ilçelerini, Karlı, Ayvalı, Kirazlı köylerini ziyaret ederek vatandaşla...

MHP Milletvekili Aydın’a Yoğun İlgi
banner230
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Erzurum kent merkezi ve ilçelerde vatandaşlarla kucaklaşan Aydın, Tortum ve Uzundere ilçelerini, Karlı, Ayvalı, Kirazlı köylerini ziyaret ederek vatandaşla buluştu.
Tortum’da büyük sevgi gösterisiyle karşılaşan MHP Milletvekili Prof. Dr. Aydın, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara yürüyüşünün ayak seslerini duyduk” dedi.
Ayvalı köyü sakinlerinin dertlerini de dinlemeyi ihmal etmeyen Kamil Aydın, Olur ilçesinin Karadeniz’ e açılan kapısı olan yolun da 6 aydır kapalı olduğunu ve üreticinin bu durumdan kötü şekilde etkilendiğini vurguladı. Bir diğer köy olan Kirazlı köyü sakinleri ise su sorunundan şikayet etti. Memleketin en ücra köşelerindeki vatandaşlara ulaşmak için çıktığı bu yolda vatandaşın şikayetlerini tek tek dinleyen Kamil Aydın, dadaşların yegane umudunun Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu vurgulayarak, gösterilen ilgiden dolayı tüm hemşerilerine teşekkür etti.
YORUM EKLE