Erzurum’da Merkez Parti’den AK Partiye Katılım

Erzurum’da Merkez Parti’den AK Parti’ye katılanlara eski Sağlık Bakanı ve Erzurum 1. sıra Milletvekili adayı Recep Akdağ, tarafından rozetleri takıldı.Merkez Parti Erzurum Yakutiye ile Aşkale İlçe Başkanlığı yönetimleri ile birlikte...

Erzurum’da Merkez Parti’den AK Partiye Katılım
banner230
Erzurum’da Merkez Parti’den AK Parti’ye katılanlara eski Sağlık Bakanı ve Erzurum 1. sıra Milletvekili adayı Recep Akdağ, tarafından rozetleri takıldı.
Merkez Parti Erzurum Yakutiye ile Aşkale İlçe Başkanlığı yönetimleri ile birlikte AK Parti’ye geçtiler. Müceldili Konağı’nda yapılan törende AK Parti rozetlerini AK Parti Milletvekili adayı Recep Akdağ taktı.
Merkez Parti Yakutiye İlçe Başkanı Dursun Ali Akkoç, üyeleriyle birlikte AK Parti’ye geçtiklerini belirterek, “Ülkemizin kritik döneminde AK Parti’yi bu yolda yalnız bırakmamak adına böyle bir tercihte bulunduk. İnşallah bu düşüncemizle AK Parti bu kritik dönemde ülkemizi huzur ve istikrara kavuşturur” dedi.
AK Parti’nin her geçen gün daha büyüdüğünü belirten Akdağ, “Gün ayrılma günü değil, birlik günüdür. Ülkemizin dört bir yanının ateş çemberinde olduğu kritik günlerden geçiyoruz. Ülkemizi bölmek ve parçalamak isteyenlerin ortak hareket ettiği şu zor günlerimizde, tek kurtuluş olarak AK Parti’yi görenlerin sayıları her geçen gün artıyor. Son aylardaki terör ve spekülasyon olaylarla ülkemizdeki huzur ve istikrarı baltalamak isteyenlere karşı ancak güçlü bir iktidar ve güçlü kadrolarla gerekli mücadele yapılır. Bu güç şu an sadece AK Partimizde var. Bu vesile ile bu kritik dönemde Merkez Parti yöneticileri ve üyelerinin AK Partiyi bu yolda yalnız bırakmayarak yanımızda yer aldıkları için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE