Dagc Yönetiminden Başkan Sekmen’e Ziyaret

Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’nin (DAGC) yeni yönetimi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete DAGC Başkanı Feridun Fazıl Özsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslim Demircan, Nevzat Demirkol,...

Dagc Yönetiminden Başkan Sekmen’e Ziyaret
banner230
Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’nin (DAGC) yeni yönetimi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete DAGC Başkanı Feridun Fazıl Özsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslim Demircan, Nevzat Demirkol, Ahmet Akbuğa, İrfan Tarakçıoğlu, Onur Sağsöz, Azer Yılmaz Aydın, Melek Allioğlu ve Metin Güven Uşun da katıldı. DAGC’nin genel kurulu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Özsoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in DAGC’nin gerek Erzurum, gerekse de bölgesel etkinliklerinde hep destek olduğunu belirterek, bu katkıları için teşekkür etti. DAGC’nin önemli bir görevinin de kamu idaresi ile gazeteciler arasında bir iletişim köprüsü kurmak olduğunu ifade eden Özsoy, gazetecilerin kendi kentlerinin tanıtımı ve kalkınmasında da görev üstlendiğini bildirdi. Başkan Mehmet Sekmen de, yeni göreve gelen başkan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.
DAGC’nin Erzurum ve bölgenin önemli STK’larından birisi olduğuna işaret eden Sekmen, basının pozitif dil kullanmasının önemine vurgu yaptı. Sekmen, kentin tanıtımı ve kalkınması noktasında yapılan tüm faaliyetlere destek verdiklerini kaydetti.
YORUM EKLE