Erzincan’da İki Öğrenci Servisi Çarpıştı: 1’i Şoför 5 Öğrenci Yaralandı

Erzincan da ortaokul öğrencilerini taşıyan servis araçları çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile 15 metre sürüklenen ve ardından yan yatan öğrenci servisinde sürücü ile birlikte 5 öğrenci yaralandı.Edinilen bilgiye göre olay bugün öğlen...

Erzincan’da İki Öğrenci Servisi Çarpıştı: 1’i Şoför 5 Öğrenci Yaralandı
banner230
Erzincan da ortaokul öğrencilerini taşıyan servis araçları çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile 15 metre sürüklenen ve ardından yan yatan öğrenci servisinde sürücü ile birlikte 5 öğrenci yaralandı.
Edinilen bilgiye göre olay bugün öğlen saatlerinde Barbaros Mahallesinde ki 464 ile 453 sokağın kesiştiği kontrolsüz kavşakta meydana geldi. Okuldan aldıkları öğrencileri servis araçları ile evlerine bırakmak isterken Serdar O. İdaresindeki öğrenci servisi ile Paşa K. idaresindeki bir diğer öğrenci servisi ile çarpıştı.
Çarpışmanın etkisi ile Serdar O. İdaresindeki öğrenci servisi yaklaşık 15 metre sürüklendikten sonra yan yatarak devrildi. Diğer öğrenci servis aracı ise köşede bulunan evin bahçe duvarına çarparak güçlükle durabildi.
Meydana gelen kazada sürücü Serdar O. ile 5 öğrenci hafif bir şekilde yaralandı. Yaralılar Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma hastanesinde ayakta tedavi edilirken olayla ilgili emniyet görevlileri soruşturma başlattı
YORUM EKLE