Ege'nin İncisinde Unutulmaz Bir Tatil İçin Yapmanız Gerekenler Ege'nin İncisinde Unutulmaz Bir Tatil İçin Yapmanız Gerekenler

Erkeklere de güzel bir hediye alınarak mutlu olmaları sağlanmalıdır. Birçok kişinin aklında erkek arkadaşa hediye olarak ne alınır sorusu bulunuyor. Bu noktada, size gümüş hediye seçeneklerini tavsiye ediyoruz. 

Gümüş; hediyelik eşya, takı, aksesuar ve ev eşyası olmak üzere farklı sektörlerde kendisine yer buluyor. Şıklık arayışında olanlara hitap eden gümüş hediye seçenekleri farklı özellikleri ile de dikkat çekiyor. Örneğin, gümüşün vücutta biriken kötü enerjiyi dışarı attığını söyleyebiliriz. Bu sayede, rahatlamayı ve huzura erişmeyi mümkün kılar. Bunun yanı sıra, antibiyotik olarak kullanılması, anti bakteriyel özelliğe sahip olması, radyasyonu önlemesi gibi farklı faydaları da bulunuyor.

Takdir edersiniz ki, stres; her yaştan insanın sağlığını tehdit eden bir unsur! Bu noktada, siz de gümüş ürünler sayesinde stresten uzaklaşabilirsiniz. Bu konuyla ilgili olarak yapılan araştırmalarda gümüşün elektriklenmeyi önlediği ve kan dolaşımını hızlandırdığı tespit edilmiştir. Kalp ritminin düzenli olmasını sağlayan gümüş ürünler; erkek hediye arayışında olanlar için tartışmasız en iyi seçenektir. 

Erkek Gümüş Yüzük

Takı sektörü denildiği zaman herkesin aklına doğal olarak kadınlar geliyor. Fakat, bilhassa son yıllarda erkeklerin de farklı takı aksesuarlarına kombinlerinde yer vermelerine rastlanıyor. Farklı giyim tarzlarına yönelen erkeklerin gümüş aksesuarları sevdiklerini söyleyebiliriz. Bu yüzden, gümüş erkek yüzük kullanımı artmıştır. 

Gümüş erkek yüzük modelleri; her bütçeye ve ihtiyaca uygun oluşu ile dikkat çeker. Ancak, erkek arkadaşa hediye almayı düşünenlerin gümüş erkek yüzük satın alırken dikkat etmeleri gereken birtakım unsurlar vardır. Her şeyden önce, parmak ölçüsü kriterine önem verilmelidir. Bilhassa denemeden ürün satın alınacağı hallerde net parmak ölçüsü hakkında fikir sahibi olunmalıdır. Birçok kişinin favorisi olan 925 ayar yüzükler; hem kaliteleri hem de şıklıkları ile dikkat çeker. Fakat, bütçesi 925 ayar yüzük satın almaya elverişli olmayanların farklı seçenekler aralarından seçim yapmaları söz konusudur. 

Erkek arkadaşa hediye satın almak isteyenlerin söz konusu kişinin zevklerini bilmesi gerekir. Örneğin, taşlı erkek yüzükleri; birçok erkeğin beğenerek kullandığı aksesuarların başında gelir. Osmanlı dönemini anımsatan bu yüzükleri bir başkasına hediye olarak vermek doğru bir karar olacaktır. Siyah, krem, lacivert, zümrüt yeşili gibi renkleri bünyesinde barındıran, sembol ve tuğra biçimlerinde tasarlanan, her kombin ile uyum sağlayan bu tür yüzük modelleri aynı zamanda uygun fiyatlıdır.

AS2

Gümüş Erkek Kolye

Gümüş erkek kolye modelleri; şıklıkları ile dikkat çeker. En çok tercih edilen modeller arasında zincir kolyeler, kral kolyeler ve Figaro kolyeler bulunur. Taşsız sade kolyeler; birçok erkeğin favorisidir. Bunun yanı sıra, zincir tarzıyla göz dolduran gümüş kolyelerin de çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Ne çok ince, ne de çok kaba olan zincir gümüş kolyelerin her kombin ile uyum sağlaması söz konusudur. Hatta, gömleklerin altında görünmeleri de farklı bir tarz yakalanmasını sağlar. 

Gümüş erkek kolye modelleri; gramına göre farklılık göstermeleri ile dikkat çeker. Bu noktada, bir kolye ne kadar ağır ise fiyatının da bir o kadar fazla olacağını dile getirmeliyiz. Ayrıca, erkek kolye modellerinde kadın modellere kıyasla daha az işçilik vardır. Taşsız ve sıralı düzenlerinin bulunması; bu tür ürünlere sade ama şık bir tarz katar. 

Erkek kolye modellerini satın almak isteyenlerin cebinden biraz fazla para çıkar. Çünkü, bu tür ürünlerin gramları daha fazladır. Bu yüzden, daha pahalı olmalarına rastlanır. Gümüş erkek kolye; aynı zamanda iyi bir yatırımdır. 

AS3

Erkek Bileklik Modelleri

Erkeklerin eskiye kıyasla tarzlarına daha çok önem verdiklerini söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, erkekler; yalnızca kıyafet ile yetinmiyorlar. Kıyafetlerini en iyi şekilde kombinlemelerine imkan veren aksesuarlardan da yararlanıyorlar. Erkeklerin tercih ettiği aksesuarlardan birisi de tahmin edebileceğiniz üzere gümüş erkek bileklik

Gümüş erkek bileklik modelleri; bilhassa spor tasarımları ile dikkat çeker. Kendileri için ödenen parayı sonuna kadar hak eder. Bunun yanı sıra, farklı materyallerle üretilmeleri ciddi bir avantajdır. Özellikle özgün tasarıma sahip gümüş bileklikler; albenileri ve fiyat açısından ulaşılabilir olmaları ile öne çıkıyor. Her yaş grubuna uygun bileklik modellerinin olması da dikkat çekicidir. Herkesin satın almak istediği modellerin başında ise tahmin edebileceğiniz gibi 925 ayar gümüş bileklik modelleri geliyor. Figürler, simgeler, boncuklar ve yarı değerli taşlarla süslenen bu modellerin erkekler için harika bir seçenek olduğunu ifade edebiliriz. 

Taşlı modellerde genellikle oltu ve lav taşı tercih edilir. Ayrıca, akik taşıyla tasarlanan deri detaylı gümüş bileklik modellerinin de dikkat çektiğinden bahsetmek gerekir. 

Nur Silver

Erkek arkadaşınıza hediye almayı düşünüyorsanız sizi vakit kaybetmeden Nur Silver & Diamond’a bekliyoruz. Nursilver.com adresini ziyaret edip hesap açtığınız takdirde kısa sürede alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Buna ek olarak, WhatsApp üzerinden sipariş verme şansınız da bulunuyor. 

Nur Silver; erkek çelik zincir kolye, kalpli çelik kolye, erkek çelik bileklik, erkek çelik çerçeve kolye, erkek çelik bisiklet kolye, erkek çelik turanlı kolye, mavi taşlı erkek yüzüğü, erkek taşlı yüzük, mavi erkek bilekliği ve daha birçok gümüş erkek ürününü bulabileceğiniz bir sitedir. Üstelik Nur Silver’ı tercih ettiğiniz takdirde çok sayıda kampanya ve indirimden de faydalanmış olursunuz.