Mustafa Koç'un vefatının birinci yıl dönümü

- TÜSİAD: - "Koç'un Türk iş dünyasının gelişimine verdiği desteği, evrensel demokratik değerlere bağlılığı ve toplumsal gelişme için gerçekleştirdiği gönüllü çalışmaları genç kuşaklar için rol model olmuştur. Kendisini şükran ve sevgi ile anıyoruz, çok özlüyoruz"

Ekonomi 21.01.2017, 09:39
Mustafa Koç'un vefatının birinci yıl dönümü
banner230

İSTANBUL (AA) - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) tarafından 2005-2010 dönemi Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı ve TÜSİAD Onursal Başkanı olan Mustafa Koç’un sevgi ve saygı ile anıldığı bildirildi.

TÜSİAD yaptığı açıklamada, vefatının birinci yıl dönümünde TÜSİAD'ın 2005-2010 dönemi YİK Başkanı ve TÜSİAD Onursal Başkanı olan Mustafa Koç’un sevgi ve saygıyla anıldığı belirtildi.

Koç'un iş ve sivil toplum yaşamındaki büyük birikimi ve vizyonuyla Cumhuriyet döneminin önemli bir simgesi haline dönüşmüş Koç Grubunun yönetimini başarıyla sürdürdüğü ve TÜSİAD'ın çalışmalarına uzun yıllar boyunca emsalsiz katkılar sağladığı ifade edilen açıklamada, "Koç'un Türk iş dünyasının gelişimine verdiği desteği, evrensel demokratik değerlere bağlılığı ve toplumsal gelişme için gerçekleştirdiği gönüllü çalışmaları özellikle genç kuşaklar için rol model olmuştur. Kendisini şükran ve sevgi ile anıyoruz, çok özlüyoruz." değerlendirilmesinde bulunuldu.Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@