Matlı’da Eğitim Zamanı

Türkiye’nin protein ihtiyacını karşılama hedefiyle yem ve yumurta başta olmak üzere tam yağlı soya üretimi, mısır kurutma ve hammadde ticareti alanlarında faaliyet gösteren Matlı A.Ş, çalışanlarının eğitimine büyük önem veriyor.Karacabey’in...

Matlı’da Eğitim Zamanı
banner230
Türkiye’nin protein ihtiyacını karşılama hedefiyle yem ve yumurta başta olmak üzere tam yağlı soya üretimi, mısır kurutma ve hammadde ticareti alanlarında faaliyet gösteren Matlı A.Ş, çalışanlarının eğitimine büyük önem veriyor.
Karacabey’in yanı sıra Konya, Tekirdağ-Çorlu, Manisa-Turgutlu,Samsun ve Gaziantep tesislerinde üretim yapan ve 650 kişiye istihdam sağlayan Matlı A.Ş.’de çalışanlar özel olarak eğitimci eğitimi aldı. İSO’nun “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasında, 2014 yılı verilerine göre 188’inci sırada bulunan ve eğitim projeleri ile çalışanların gelişimine katkı sağlama hedefiyle hareket eden Matlı A.Ş.’de son olarak müşteri ilişkileri semineri verildi. Matlı Hayvancılık Akademisi isimli bilgi paylaşım portalıyla da hayvancılık alanında faaliyet gösteren üreticiler bilgilendiriliyor.
YORUM EKLE