Karayollarında durum

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Ağrı-Cumaçay-Kağızman yolu kar ve tipi nedeniyle trafiğe kapalı bulunuyor. İstanbul-Kocaeli...

Karayollarında durum
banner230

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Ağrı-Cumaçay-Kağızman yolu kar ve tipi nedeniyle trafiğe kapalı bulunuyor.

İstanbul-Kocaeli yolunun 13-15. kilometrelerindeki (Tavşanlı mevkisi) sanat yapıları çalışmaları nedeniyle her iki yönde sol şeritler trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşıma diğer şeritlerden izin veriliyor.

İzmir-Manisa yolunun 12. kilometresindeki (Bornova Topçu Tugayı mevkisi) Türkiye Elektrik İletim AŞ'nin tel çekim çalışmaları nedeniyle yol 22 Ocak'a kadar 08.00-18.00 saatlerinde kısa aralıklarla araç trafiğine kapatılacak.

Konya-Karapınar yolunun Karapınar şehir geçişinin 14-15. kilometrelerinde alt geçit köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yoluna yönlendiriliyor.

Ankara Çevre Otoyolu'nun Samsun-Karapürçek kavşakları 0-2. kilometrelerinde görüntü bariyeri çalışması yapılıyor. Bu nedenle otoyolun Samsun-Karapürçek kavşakları istikametinde sağdan iki şerit trafiğe kapatılarak, trafik soldaki iki şeritten kontrollü sağlanıyor.


YORUM EKLE