ATO'nun Gölbaşı temsilciliği açıldı

ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odasının (ATO) Gölbaşı Belediye Başkanlığı'ndaki temsilciliği düzenlenen törenle hizmete girdi. ATO Başkanı Gürsel Baran, törendeki konuşmasında, bölgede 3 bini aşkın üyeleri olduğunu, bu üyelerin işlemlerini...

Ekonomi 30.07.2019, 15:45
ATO'nun Gölbaşı temsilciliği açıldı
banner230

ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odasının (ATO) Gölbaşı Belediye Başkanlığı'ndaki temsilciliği düzenlenen törenle hizmete girdi.

ATO Başkanı Gürsel Baran, törendeki konuşmasında, bölgede 3 bini aşkın üyeleri olduğunu, bu üyelerin işlemlerini daha süratli yapabilmek adına temsilcilik açtıklarını söyledi.

Ana hizmet binaları dışında 6. temsilciliklerini açtıklarını anlatan Baran, "2018'de e-ATO sistemi üzerinden 40 bine yakın e-imzalı belge düzenlendi. Üyelerimizin faydasına olacak her konuda, onların geleceğine ve ekonomisine katkıda bulunmak için canla başla çalışıyoruz." dedi.

Baran, Ankara'nın gelişmesi için ellerinden geleni yapmaya devam ettiklerini de bildirdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek de açılması için tarafların karşılıklı gayret gösterdiği temsilciliğin hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından yapılan kurdele kesimiyle ATO'nun Gölbaşı temsilciliği hizmete açılırken, Belediye Başkanı Şimşek ilk işlemin ücretini de ödedi.Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@