Altınyıldızda Başarının Adı 'Çok Çalışmak'

TÜRKİYE’NİN EN İYİ OKULLARINDAN BİRİSİ OLMAK KOLAY DEĞİL!ALTINYILDIZDA BAŞARININ ADI “ÇOK ÇALIŞMAK”

Altınyıldızda Başarının Adı 'Çok Çalışmak'
banner230

Türkiye’nin en iyi okullarından birisi olmak kolay değil. Geceli gündüzlü yapılan çalışmalarla, 7 gün açık kurumlarıyla, Cumartesi, Pazar demeden yapılan etkinliklerle, kurslar, etütler ve rehberliklerle öğrencileri yetiştirmek ve bunu 21 yıldır başarıyla her geçen gün daha ileriye götürmek kolay değil.

İşte Altınyıldız Eğitim Kurumları Liseleri Türkiye’nin en başarılı liseleri arasında bulunuyor. Bilimde, sporda, sanatta, akademik alanda hep önde ve örnek oluyor. 

Altınyıldız Koleji öğrenciler, sınavlara hazırlık sürecinde kendilerine sağlanan imkânlarla çalışmalarını her geçen gün daha da artırmakta, önceki yıllarda elde edilen başarıları çok daha yukarılara taşıma azmi ve kararlılığını ortaya koymaktadırlar.

Hafta sonu kurslarında da yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan Altınyıldızlı öğrenciler üniversite sınavlarında Nevşehir 1.liklerini ve Türkiye derecelerini elde ederek bir yandan başarılı olmanın, diğer yandan ise Altınyıldız Koleji’nin Türkiye’de örnek  okulu ünvanını devam ettirmenin heyacanını taşımaktadırlar.

Altınyıldız Koleji olarak öğrencilerimize ihtiyaç duydukları konularda destek olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Öğrencilerimizin her birini tebrik eder başarılar dileriz.

                                                                                               

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 14:52
YORUM EKLE