Altınyıldızda Başarılı Kadro, Başarılı Gelecek

1998 yılında Eğitim-Öğretime başlayan Altınyıldız Koleji,21 yıldır çağdaş ve kaliteli eğitim anlayışı ile elde ettiği başarıları her eğitim-öğretim yılında daha ileri seviyelere taşıma azminde olmuştur.

Altınyıldızda Başarılı Kadro, Başarılı Gelecek
banner230

Her yıl Türkiye’nin en gözde üniversitelerine öğrencilerini yerleştirme başarısını göstererek Nevşehir’in ve Türkiye’nin örnek okulu olma iddiasıyla akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel, sportif başarılarıyla da Dünya ve Türkiye birinciliklerini ve önemli dereceleri elde etmiştir.

Ortaya koyduğu bilim ve araştırma projeleriylede adından çokça söz ettiren Altınyıldız Koleji, elde edilen bu başarılarda güçlü eğitim kadrosunu başarının en önemli unsuru olarak görmüştür.

Nevşehir’i eğitimde Türkiye standartlarının üzerine çıkartan, öğretmen kadrosu, mükemmel fiziki yapısı vizyonuyla, kaliteli ve çağdaş eğitim uygulamalarıyla sayısız başarıları Nevşehir’e getiren Altınyıldız Fen ve Anadolu Liseleri’nde, 2019-2020 öğretim yılı erken kayıt dönemi büyük ilgi görüyor.

Kazandırdığı Üniversite Sınavı birinciliklerinin yanı sıra, çeşitli alanlarda Türkiye Birincilikleri ve uluslar arası dereceler kazanan Altınyıldız Koleji’nin, öğretmen kadrosunun ve öğrencilerininin başarılarının devamını dileriz.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 15:45
YORUM EKLE