Altınyıldız Kreş ve Anaokulunu Ziyaret

TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan heyet, Altınyıldız Kreş ve Anaokulumuzu tanımak, fiziksel koşullarını görmek ve okul öncesi eğitimi ile ilgili bilgi almak için ziyaret ettiler.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunu Ziyaret
banner230

Bölgemizin ve ilimizin en modern, en donanımlı, en başarılı ve en çok tercih edilen Kreş ve Anaokulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu, Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Sibel Göncü ve öğrencilerini ağırladı.

Fiziki konumu ve materyalleri, aktiviteleri ile  okul öncesi eğitim kurumlarına örnek gösterilen  Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunu tanıtmak bizi mutlu etti.

Daha yolun başında olan okul öncesini tanımaya çalışan 10. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Öğretmenlerimiz tarafından anaokulumuz gezdirilirken ve tanıtılırken meslek lisesi öğrencilerinin merak ettikleri konu ile ilgili soruları yanıtlandı. Okul tanıtımı bittikten sonra anaokulu öğrencilerimizle küçük oyunlar oynayan TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri hem öğrendiler, hem de çok eğlendiler.

Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak geleceğimizin temelini oluşturmadaki sorumluluğumuzun bilinciyle başarılara imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 14:20
YORUM EKLE