Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 'Haftasonu Ailemle Okulumdayım' Projesi

Okul öncesi eğitimde fark yaratan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu mutlu çocuklar, mutlu veliler ilkesinden yola çıkarak bu hafta 4 yaş grubu velilerimizle kahvaltı da buluştular.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 'Haftasonu Ailemle Okulumdayım' Projesi
banner230

Çocukların, gerçek yaşam becerileri kazandıran eğitimde çocukları merkez alan, bütüncül bir yaklaşım benimseyen Altınyıldız ailesi, yapılan bu etkinliklerle öğretmen, veli, öğrenci, üçgeninde iletişimi, güçlendirmeyi aktivitelerle de velilerimizi eğitim süresince aktif olarak dahi etmeyi sağlıyoruz.

Bu hafta sonu etkinlikleri sabah kahvaltısı ile başladı. Kahvaltının ardından öğrencilerimiz ve ailelerle eğlenceli oyunlar, çeşitli aktivitelerle devam eden mutlu bir gün geçirdi.

Birlikte olmak başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemektir, birlikte çalışmak ise başarıdır. Biz bu yönerge doğrultusunda güçlü eğitim kadromuzla, bizimle olan ailelerimize, çocuklarımıza kaliteli eğitim sunmaya devam ediyoruz.

Bölgemizin ve ilimizin en büyük en başarılı Anaokulu olan Altınyıldız  Kreş ve Anaokulu yarının temelini oluşturmada ki sorumluluğunun bilinciyle başarılara imza atıyor.

"Mutlu gelecek için, mutlu çocuklar için sizinleyiz.”

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 19:43
YORUM EKLE