Altınyıldız Kolejli Öğrenci, Kırşehir Cumhuriyet Satranç Turnuvasında Şampiyon Oldu

Eğitim 01.11.2019, 15:04 01.11.2019, 15:59
Altınyıldız Kolejli Öğrenci, Kırşehir Cumhuriyet Satranç Turnuvasında Şampiyon Oldu
banner230

     29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Kırşehir’de düzenlenen Cumhuriyet Satranç Turnuvasında Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen Lisesi öğrencisi Nazmi Ege Güven Şampiyon oldu.

     Kırşehir Satranç il temsilciliğinin yıllık faaliyet takviminde yer alan ve 26-27 Ekim 2019 Cumartesi ve Pazar günleri Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çok amaçlı toplantı ve konferans salonunda yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Satranç Turnuvası tamamlandı.

     İki gün boyunca bir birinden güzel ve zevkli karşılaşmalara sahne olan turnuvanın sonunda dereceye giren sporcular belli oldu.

     Gençler kategorisinde zorlu maçlar sonucu Cumhuriyet Satranç Turnavası birincisi, Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen Lisesi öğrencisi Nazmi Ege Güven Nevşehir’den turnavaya katılarak Kırşehir’de 1.si oldu.

     Yarışmaların sonunda dereceye giren sporculara madalyalarını Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk ŞAHİN ve Kırşehir Satranç il temsilcisi Nimetullah Kaya tarafından sporculara takdim edildi                                                                                  

    Altın madalya kazanan, Cumhuriyet bayramı turnavası 1.si öğrencimizi, ailesini ve öğretmenlerini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@