2019 Üniversite Şampiyonlarından Altınyıldızlı Oğuz Kolukısa Ödüllendirildi

Eğitim 30.10.2019, 09:41 30.10.2019, 10:27
2019 Üniversite Şampiyonlarından Altınyıldızlı Oğuz Kolukısa Ödüllendirildi
banner230

        Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri 2019 Üniversite sınavlarında Türkiye 78.liği ve çeşitli puan dallarında Nevşehir 1.liklerini, 2.liklerini ve 3.lüklerini kazanarak büyük bir başarıya daha imza atmışlardı.

       Düzenlenen törenlerde Türkiye ve Nevşehir dereceleri kazanan öğrenciler Altınyıldız Koleji tarafından ödüllendirilmiştir. İl dışında bulunması sebebiyle ödül törenine katılamayan 2019 Üniversite Sınavı Nevşehir 1.lerinden TOBB Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Oğuz KOLUKISA Altınyıldız Koleji'ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Yöneticiler, öğretmenler ve öğrencilerle görüşen KOLUKISA;

         ''Altınyıldız İlköğretim Okulunda TEOG Türkiye 1.si oldum. Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesinde 2019 Üniversite sınavı Nevşehir 1.si oldum ve şu anda TOBB Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.

         Beni bugünlere getiren aileme, Altınyıldız Kolejine, öğretmenlerime ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bana ve arkadaşlarıma başarılı bir gelecek sunan Altınyıldız ailesine minnetarım.'' dedi.

         Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serhat İĞDECİ ve Lise Müdürü Özkan KILINÇ tarafından altın ile ödüllendirilen Oğuz KOLUKISA'yı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@