AK Parti Edirne Gençlik Kolları Teşkilatı’ndan anlamlı ziyaretler

AK Parti Edirne Gençlik Kolları Teşkilatı, Ramazan Bayramı süresince özel ziyaretlerde bulundu. Teşkilat başkanı Veysel Güner, şehit aileleri, huzurevi sakinleri, kapalı çarşı esnafı, kentte ikamet eden Suriyeli aileler, hastanede tedavi...

AK Parti Edirne Gençlik Kolları Teşkilatı’ndan anlamlı ziyaretler
banner230
AK Parti Edirne Gençlik Kolları Teşkilatı, Ramazan Bayramı süresince özel ziyaretlerde bulundu. Teşkilat başkanı Veysel Güner, şehit aileleri, huzurevi sakinleri, kapalı çarşı esnafı, kentte ikamet eden Suriyeli aileler, hastanede tedavi gören vatandaşlar ve hastane personelini ziyaret ettiklerini belirtti.
Ramazan ayında birlik ve beraberlik içerisinde iftar ve sahur programları düzenlediklerini ve bayram boyunca da özel ziyaretler gerçekleştirmeye özen gösterdiklerini dile getiren AK Parti Edirne Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Veysel Güner, bir ay boyunca büyük bir kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadıklarını hatırlattı. Güner, "Teşkilat üyelerimizle birlikte hastanede tedavi gören hastalarımızı ve görevi başındaki personeli, ilimizde bulunan Suriyeli kardeşlerimizi, şehitlerimizin bizlere emanet ettiği ailelerini ziyaret edip, bayramlarını kutladık. Bayrağımız bir, türkümüz bir, yazgımız bir bizim” dedi.
YORUM EKLE