Yığılca’da 300 araçlık demokrasi konvoyu yollara çıktı

Yığılca’da başta belediye, kurum ve kuruluşlar ile halkın desteğiyle düzenlenen konvoyda, demokrasi mesajları verildi.Yığılca’da yaklaşık 300 araçlık bir konvoyla, demokrasi hainlerine tepki gösterildi. Daha öncede farklı boyutlarda...

DÜZCE 26.07.2016, 16:00
Yığılca’da 300 araçlık demokrasi konvoyu yollara çıktı
banner230
Yığılca’da başta belediye, kurum ve kuruluşlar ile halkın desteğiyle düzenlenen konvoyda, demokrasi mesajları verildi.
Yığılca’da yaklaşık 300 araçlık bir konvoyla, demokrasi hainlerine tepki gösterildi. Daha öncede farklı boyutlarda tepki gösterilerinin düzenlendiği Yığılca’da düzenlenen demokrasi konvoyuna, Yığılca Belediyesi’nin tüm iş makineleri katıldı. Konvoya Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ve belediye personeli de destek verdi. İlçe Kaymakamı M. Furkan Sancaktutar’ın da katıldığı konvoy ve toplantı renkli görüntülere neden oldu.
Konvoy sonunda açıklama yapan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, "15 Temmuz akşamından itibaren Demokrasi hainlerine karşı nöbetteyiz. Cumhurbaşkanımızın ikinci bir emrine kadar da sokaktayız. Yığılcamız bu imtihanı da başarı ile yürütüyor. İl Başkanımız Sayın Hikmet Keskinin direktifleri doğrultusunda hareket edip her akşam belediyemiz önünden otobüslerimiz Düzce demokrasi meydanına hareket ediyor, yoğun da bir katılım var. İlçe başkanımız, il genel meclis üyelerimizle birlikte hep beraber nöbete devam ediyoruz. İlçemizde de sık sık bu tür organizasyonlar yapıyoruz. Ayrıca İlçe Kaymakamımızla birlikte tam bir koordine içindeyiz" dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 14 Aralık 2019
İmsak 06:15
Güneş 07:44
Öğle 12:40
İkindi 15:07
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@