Faruk Özlü Vatandaşların Gönlünü Fethetti

Faruk Özlü'nün Halkla Buluşması Devam Ediyor.

Faruk Özlü Vatandaşların Gönlünü Fethetti
banner230
AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, kamelya toplantıları kapsamında Çamlıevler ve Sallar Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Özlü, mahallelerin en büyük sorunu olan çöp ve kalıcı işyerleri sorunlarının çözümünde son noktaya geldiklerini kaydetti.
1 Kasım seçimlerine doludizgin devam eden AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, kamelya toplantıları ile vatandaşlarla sohbet ediyor. Çamlıevler ve Sallar mahallelerinde vatandaşlara hitap eden ve sorunların en kısa sürede çözüleceğinin müjdesini veren Özlü, mahalle sakinlerinin gönlünü fethetti. Kalıcı Konutlarda atıl durumda olan işyerlerinin değerlendirilmesi için 7 Hazirandan sonra çalışmaları yaptıklarını kaydeden AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, “ Kalıcı işyerlerimiz yurt olacak. Ayrıca bir de sağlık merkezi yapacağız. Böylelikle hem öğrencilerimizin barınma sorununu çözeceğiz hem de atıl durumda olmasını önleyeceğiz. Bu durum ekonomik olarak da kalıcı konutlar bölgemize katkı sağlayacaktır” dedi.
Mahalle sakinlerinin çöp sorunu için de gereken yerlerle görüşmeler yaptıklarını belirten Özlü, “ Biz, sadece Kalıcı Konutlar değil tüm Düzce’nin çöp sorununu çözeceğiz. Bu konuda size söz veriyorum” ifadelerinde bulundu.
AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, vatandaşlarla tek tek ilgilenerek sorunlarını ve taleplerini de dinledi.
YORUM EKLE