20 Dönümlük Alan Asfaltlandı

Yakında açılışı gerçekleştirilecek olan Düzce Belediyesi Terminali için bağlantı ve çevre yollarının asfaltlanmasının ardından, terminal içi asfaltlamaya başlandı.Düzce belediyesinin en önemli projeleri arasında yer alan terminal açılışa...

20 Dönümlük Alan Asfaltlandı
banner230
Yakında açılışı gerçekleştirilecek olan Düzce Belediyesi Terminali için bağlantı ve çevre yollarının asfaltlanmasının ardından, terminal içi asfaltlamaya başlandı.
Düzce belediyesinin en önemli projeleri arasında yer alan terminal açılışa gün sayarken, alandaki çalışmalar hızlandırıldı. İnşaatla birlikte terminalin çevre ve bağlantı yollarının asfaltlanması tamamlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şimdi de terminal alanının asfaltlanmasına başlandı. Terminal içinde 17 bin 665 metrekarelik asfalt alan bulunuyor. Bu arada, terminal içindeki taksi duraklarının ihalesi de yapıldı. Düzce Şehirler Arası Otobüs Terminali 21 araçlık şehirler arası otobüs peronu ve şehirler arası otobüslere ait 13 adet park alanı,52 araçlık minibüs peronu ve bu minibüslere ait 33 araçlık park alanı ile ulaşım hizmeti verecek ve 17 adet bilet gişesiyle 17 ayrı firmaya ev sahipliği yapabilecek. Terminalde 4 bin metrekarelik de yeşil alan bulunuyor.
YORUM EKLE